poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Ahoj tato - Milý Kubo: korešpopndencia 1994-1995

Další autoři: Jakub Ursiny (autor), Jakub Ursiny

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Názory ostatních čtenářů

evica 25.11.2015 21:54

Útla knižka korešpondencie medzi otcom a synom písaná z izby do izby plná negatívnych aj pozitívnych emócií, zraniteľnosti a rodičovskej lásky.

Co o knize říká nakladatel:

V roku 1994 sa Jakub Ursiny presťahoval do bytu k svojmu otcovi Dežovi. Otec, v predtuche blížiaceho sa konca, s pocitom, že synovi musí odovzdať svoje životné poznanie, začal písať Jakubovi listy.…
V roku 1994 sa Jakub Ursiny presťahoval do bytu k svojmu otcovi Dežovi. Otec, v predtuche blížiaceho sa konca, s pocitom, že synovi musí odovzdať svoje životné poznanie, začal písať Jakubovi listy. Jakub túto výzvu opätoval a vznikol tak jedinečný dialóg medzi otcom a synom o najdôležitejších otázkach života i smrti, ktorá je vždy nebezpečne blízko. Listy síce putovali iba z jednej izby panelákového bytu do druhej, no naplnili svoj zmysel.

Ivan Štrpka v predhovore ku knihe píše: “ V tých listoch prebieha nenásilný, ale zrejmý proces vzájomného stávania sa vedomým & milujúcim synom a otcom, úplnejším človekom.”

Recenze: Vyšly dopisy Deža Ursinyho dospívajícímu synovi, otec v nich píše svůj epitaf

Vzájemnému míjení, i když ve společném bytě, se otec rozhodne předejít tím, že slova vyřčená v afektu a pod vlivem okamžiku navrhne změnit za slova psaná, pečlivěji volená. Milý Kubo, zdraví adresáta otec v dopisech a pokračuje tím nejpodstatnějším,…
Petr Vizina, 28. srpna 2015, art.iHNed.cz

Můj názor na knihu Ahoj tato - Milý Kubo:

zrušit
, 1. Vyd., slovensky, Filmotras, Vištuk, 73 stran, ISBN: 9788097136925
TOPlist