poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Karibik: turistický průvodce

Další autoři: J. P Anderson (autor), Miroslav Náplava (fotograf), Rudolf Švaříček (fotograf), J. P. Anderson, Miroslav Náplava, Rudolf Švaříček

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

BAHAMY, KUBA, JAMAJKA, PORTORIKO, DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA, BARBADOS, FRANCOUZSKÉ ANTILY a dalších 40 ostrovů. Vznešené palmy kolébající se nad plážemi bílého písku, průzračné vody plné korálových…
BAHAMY, KUBA, JAMAJKA, PORTORIKO, DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA, BARBADOS, FRANCOUZSKÉ ANTILY a dalších 40 ostrovů. Vznešené palmy kolébající se nad plážemi bílého písku, průzračné vody plné korálových útesů, rumový koktejl popíjený v pohodlném křesílku - to je ten pravý Karibik, oblíbená tropická pohádka mnohých cestovatelů. Jedná se o jedinečnou oblast, která nabízí nepřeberné možnosti odpočinku na prosluněných písečných plážích a veškerý možný komfort, jenž do těchto končin láká požitkáře z celého světa.
Vzhledem k těmto zřejmým přednostem patří dovolená kdekoli v Karibiku k vysněným cílům bezpočtu turistů. Kdo však pouze přijme obecně proklamovaný pozlátkový obraz souostroví a nepokusí se poznat osobité zvyklosti jednoltivých ostrovů, udělá velikou chybu. Z celého amerického kontinentu jedině tato oblast vychází z dávných tradic Afriky a ze zvyklostí Španělska, Británie, Francie, Holandska a Indie, čímž vzniká pestrobarevná mozaika kulturních vzorů a společenských i politických institucí. Karibik tak dokáže nabídnout rozhodně daleko více než jen slunce, moře, písek a příjemnou zahálku.

Titul neobsahuje DVD.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Jota / Livingstone - průvodci, sv. 68, Brno

Ilustrovaný průvodce přináší praktické rady pro turisty, popis kulturních a uměleckých památek, tipy na výlety a množství fotografií, mapek a plánů.

Můj názor na knihu Karibik:

zrušit
Originál: Rough guide to The Caribean (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Jota, / Livingstone - průvodci, sv. 68, Brno, 1051 stran, ISBN: 8072173960
TOPlist