poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Hellboy.

[2],, Probuzení ďábla /

Další autoři: Jan Kantůrek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nechte se zlákat prohlídkou Karlštejna, jakou jste ještě neviděli. Potkáte na ní upíry, nacisty, živou hlavu v lahvi, Rasputina, babu Jagu a hlavně Hellboye.

Hellboy letos v srpnu oslaví dvacet let,…
Nechte se zlákat prohlídkou Karlštejna, jakou jste ještě neviděli. Potkáte na ní upíry, nacisty, živou hlavu v lahvi, Rasputina, babu Jagu a hlavně Hellboye.

Hellboy letos v srpnu oslaví dvacet let, co se poprvé objevil na stránkách komiksů a také je tomu deset let, co kniha Probuzení ďábla poprvé vyšla v nakladatelství Comics Centrum. Při této příležitosti vychází druhé, upravené vydání této knihy. Ve druhém vydání najdete nově okolorované komiksové stránky a hlavně výrazně upravený překlad, který odpovídá událostem z následujících dílů série Hellboy a série Ú.P.V.O. Děj hellboyových příběhů se prolíná se sérií Ú.P.V.O, která je tak nutná pro pochopení celého hellboyova světa.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2., upr. české vyd., 2013, česky, Martin Trojan - 3-JAN, Praha

Když se velitelství Úřadu paranormálního výzkumu a obrany dozví, že existuje riziko, že dlouhověký upír jménem Giurescu opět chodí po tomto světě, vyšle své týmy do Rumunska, aby celou věc prošetřily. Samotný Hellboy je vyslán

Pro vydání: 2., upr. české vyd., 2013, česky, Martin Trojan - 3-JAN, Praha

Když se velitelství Úřadu paranormálního výzkumu a obrany dozví, že existuje riziko, že dlouhověký upír jménem Giurescu opět chodí po tomto světě, vyšle své týmy do Rumunska, aby celou věc prošetřily. Samotný Hellboy je vyslán jako sólo agent. Giurescu, jenž se účastnil mnoha válek 19. století a který byl údajně popraven a zlikvidován na příkaz Hitlera, by totiž představoval ohromnou hrozbu. Stejně jako postava Rasputina, který spřádá své plány.

Další díl z komiksové série neohroženého hrdiny se tentokrát točí kolem upírů a různých jiných nemrtvých stvůr na tomto světě.

Můj názor na knihu Hellboy. / Probuzení ďábla / ([2],):

zrušit
Originál: Hellboy: Wake the devil, Wake the devil (anglicky)
, 2., upr. české vyd., česky, Martin Trojan - 3-JAN,, Praha, 144 stran, ISBN: 9788086839721
TOPlist