poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Moje velká tlustá zombí ryba.

Podmořský souboj /

Další autoři: Marek Jagucki, Alice Chocholoušková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Vrátil se... a je ještě strašnější! Tom jede na výlet k moři. Aby mu nebylo smutno, vezme s sebou Frenkýho – svoji děsivou zombí rybu, která hypnotizuje pohledem. V moři Frenký narazí na superobřího…
Vrátil se... a je ještě strašnější! Tom jede na výlet k moři. Aby mu nebylo smutno, vezme s sebou Frenkýho – svoji děsivou zombí rybu, která hypnotizuje pohledem. V moři Frenký narazí na superobřího zombí úhoře. Je možné, že by nelítostný Frenký narazil na soupeře, který se s ním může měřit? Je jasné, že se schyluje k souboji, který mořské hlubiny ještě nezažily. Další úlet zažije Frenký ve druhém příběhu. I když jeho tlusté tělo a příšerný vzhled tuto možnost spíše vylučují, stane se nemožné, a rybí zombík zazáří jako hvězda školního divadelního představení. Jestli se chceš válet smíchy, pusť se do čtení!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vydání, česky

Tom jede na výlet k moři. Aby mu nebylo smutno, vezme s sebou Frenkýho - svoji děsivou zombí rybu, která hypnotizuje pohledem. V moři Frenký narazí na superobřího zombí úhoře. Je možné, že by nelítostný Frenký narazil na soupeře, který se s ním může měřit? Je jasné, že se

Pro vydání: 1. vydání, česky

Tom jede na výlet k moři. Aby mu nebylo smutno, vezme s sebou Frenkýho - svoji děsivou zombí rybu, která hypnotizuje pohledem. V moři Frenký narazí na superobřího zombí úhoře. Je možné, že by nelítostný Frenký narazil na soupeře, který se s ním může měřit? Je jasné, že se schyluje k souboji, který mořské hlubiny ještě nezažily. Další úlet zažije Frenký ve druhém příběhu. I když jeho tlusté tělo a příšerný vzhled tuto možnost spíše vylučují, stane se nemožné, a rybí zombík zazáří jako hvězda školního divadelního představení. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Tom jede s Frenkým, děsivou akvarijní zombí rybou, k moři, kde ovšem řádí velkej zlej úhoř. Humorný příběh pro děti od 9 let. Druhý díl řady.

Můj názor na knihu Moje velká tlustá zombí ryba. / Podmořský souboj /:

zrušit
Originál: My big fat zombie goldfish. (anglicky)
1. vydání, česky, , 200 stran, ISBN: 9788025326053
TOPlist