poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

305 zajímavých zapojení

Další autoři: Václav Losík (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kniha přináší návody na stavbu nejrůznějších originálních elektronických zařízení i doplňků ke standardním výrobkům, kterou bez problémů zvládne každý průměrně zručný zájemce o elektroniku. V tomto…
Kniha přináší návody na stavbu nejrůznějších originálních elektronických zařízení i doplňků ke standardním výrobkům, kterou bez problémů zvládne každý průměrně zručný zájemce o elektroniku. V tomto dílu to jsou obvody z oblasti elektroniky pro domácnost, dům a auto, zajímavé a překvapivě originální síťové i akumulátorové zdroje a nabíječky, ale největší část tohoto dílu zabírají speciální zapojení nezařaditelné pro svou jedinečnost do žádného z tematických okruhů tohoto či prvního dílu. Každý návod obsahuje stručný popis funkce, podrobné schéma zapojení, někdy i blokové schéma, většinou i obrázek plošného spoje a rozložení součástek (s výjimkou zcela jednoduchých obvodů), seznam součástek, rady pro zhotovení.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. čes. vyd, 1997, česky, HEL, Ostrava

Na základě zapojení lze provádět vlastní experimenty a poznávat tak funkci elektronických zařízení a vyrábět vlastní dle uvedeného vzoru. (Zelenya)

Kniha popisuje příklady praktického využití řady integrovaných obvodů v drobných zařízeních

Můj názor na knihu 305 zajímavých zapojení:

zrušit
TOPlist