poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Warcraft.

Durotan /

Další autoři: Jakub Mařík

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Když tajemný cizinec Gul‘dan, zlověstný černokněžník se zelenou kůží, přišel poprvé za Garadem, náčelníkem klanu Frostwolf, nabídl mu místo v Hordě a přizval ho na výpravu do vzdálené zaslíbené země,…
Když tajemný cizinec Gul‘dan, zlověstný černokněžník se zelenou kůží, přišel poprvé za Garadem, náčelníkem klanu Frostwolf, nabídl mu místo v Hordě a přizval ho na výpravu do vzdálené zaslíbené země, která se měla stát novým domovem orků. Durotanův otec ho však rázně odmítl, protože věřil, že jeho klan se o sebe i v těžkých časech dokáže postarat sám.
Nyní je náčelníkem Durotan, přičemž stojí před stejnou volbou jako otec. Doba, ve které žije, je však mnohem krutější, než když se musel rozhodovat Garad. Zimy jsou stále delší a nemilosrdnější, zvěře ubývá, krajem táhnou krvelační Rudí chodci a samotní duchové živlů se pomalu obracejí proti orkům, kteří je po dlouhá staletí uctívali.
Gul‘danem přislíbená země nikdy nebyla lákavější, ale opravdu stojí za obětování prastarých tradic, domova… a svobody?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: česky

Příběh se zaměřuje na mladého orka Durotana, syna náčelníka Frostwolfů, jenž se po smrti svého otce ujímá klanu. Nemá to ale jednoduché. Svět se mění, hojnost se vytrácí a duchové, na které celý klan spoléhá, se ozývají čím dál méně. Nadějí na lepší zítřky se může stát Gul'dan,

Pro vydání: česky

Příběh se zaměřuje na mladého orka Durotana, syna náčelníka Frostwolfů, jenž se po smrti svého otce ujímá klanu. Nemá to ale jednoduché. Svět se mění, hojnost se vytrácí a duchové, na které celý klan spoléhá, se ozývají čím dál méně. Nadějí na lepší zítřky se může stát Gul'dan, černokněžník bez klanu, který slibuje, že klan dovede do země plné hojnosti. Durotan ale stejně jako jeho otec tuto nabídku odmítá, něco se mu na Gul'danovi nezdá. Podaří se klanu přežít příchod ohnivé řeky a rudých chodců? Kdo je Gul'dan a má klan vůbec šanci na přežití?

Kniha z fantasy světa počítačové hry Warcraft je oficiálním prequelem připravovaného filmu.

Můj názor na knihu Warcraft. / Durotan /:

zrušit
Originál: Durotan. (anglicky)
česky, , 332 stran, ISBN: 9788073983482
TOPlist