poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Deník postarší prvorodičky, aneb, Jak se žije mamosaurům

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nekonečných sedm let se Judith Newmanová pokouší otěhotnět. Utratí za to 70 000 dolarů. Jakmile spatří sladké tvářičky svých právě narozených dvojčat-chlapečků, ihned ji napadne: "Kdybych jim…
Nekonečných sedm let se Judith Newmanová pokouší otěhotnět. Utratí za to 70 000 dolarů. Jakmile spatří sladké tvářičky svých právě narozených dvojčat-chlapečků, ihned ji napadne: "Kdybych jim domalovala obočí, přestali by tak moc připomínat ufony?"
Ve své smutně vtipné, osvěživě upřímné knize Newmanová odhazuje růžové brýle iluzí a hledí na realitu pozdního těhotenství a mateřství s nevídanou věcností.
Mimořádně vtipně zachycuje nervy drásající prožitky všedních dnů, prožitky, kterým se nevyhne žádná prvorodička: od přebalování bez hygienických rukavic a odchodu z domu v šatech pomat1aných dětskými zvratky přes následky, jež s sebou nese katastrofální nedostatek spánku, až po děs z explozivního dětského blinkání.
Autorka se v knize oprošťuje od veškerých sentimentálních mýtů o mateřství a dělí se s námi nejen o blažené okamžiky rodičovského štěstí, ale i o všechny strasti, které se s prvním mateřstvím nevyhnutelně pojí.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Jota, Brno

Hlavní hrdinka formou vtipného deníku vypráví o zážitcích spojených s touhou otěhotnět. O názorech a především jednání zdravotního personálu, kamarádek a již staršího manžela. O ztrátě iluzí o početí, těhotenství a výchově vymodlených dvojčat. Přes

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Jota, Brno

Hlavní hrdinka formou vtipného deníku vypráví o zážitcích spojených s touhou otěhotnět. O názorech a především jednání zdravotního personálu, kamarádek a již staršího manžela. O ztrátě iluzí o početí, těhotenství a výchově vymodlených dvojčat. Přes odlišnosti amerického pohledu na danou oblast je zde mnoho společného všem ženám a manželkám, a to činí vyprávění poutavým.

Smutně vtipné vyprávění o mateřství a životě s malými dětmi nemilosrdným pohledem již nemladé matky

Smutně vtipné vyprávění o mateřství a životě s malými dětmi nemilosrdným pohledem již nemladé matky.

Pro vydání: 1. vyd, 2005, česky, Jota, Brno

Hlavní hrdinka formou vtipného deníku vypráví o zážitcích spojených s touhou otěhotnět. O názorech a především jednání zdravotního personálu, kamarádek a již staršího manžela. O ztrátě iluzí o početí, těhotenství a výchově vymodlených dvojčat. Přes odlišnosti amerického pohledu na danou oblast je zde mnoho společného všem ženám a manželkám, a to činí vyprávění poutavým

Smutně vtipné vyprávění o mateřství a životě s malými dětmi nemilosrdným pohledem již nemladé matky

Můj názor na knihu Deník postarší prvorodičky, aneb, Jak se žije mamosaurům:

zrušit
Originál: You make me feel like an unnatural woman (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Jota,, Brno, 267 stran, ISBN: 8072173367
TOPlist