poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Zdraví dítěte

Další autoři: Jordi Vigué (editor), Petra Nováková (překladatel), Jordi Vigué, Petra Nováková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Dětství je obdobím, v jehož průběhu by měl být život narozeného dítěte uspořádán po stránce tělesné i duševní tak, aby se mohlo postupně přizpůsobovat svému prostředí, aby se jeho mysl správně…
Dětství je obdobím, v jehož průběhu by měl být život narozeného dítěte uspořádán po stránce tělesné i duševní tak, aby se mohlo postupně přizpůsobovat svému prostředí, aby se jeho mysl správně rozvíjela a aby se sžilo se světem, do kterého se narodilo.
Je to životní etapa bohatá na objevy a získávání zkušeností, ale především je to etapa jedinečná: dítě přišlo na tento svět a celý život má teprve před sebou. To vyžaduje, aby byla věnována neustálá péče jeho tělu i mysli, jeho zdraví a všemu, co s ním souvisí.
Tato kniha je určena především rodičům, kterým nabízí mnoho vysvětlení, rad, řešení a odpovědí na otázky, jež se týkají zdraví a života jejich dítěte, jeho vývoje, preventivních a léčebných opatření na ochranu jeho zdraví i způsobu, jak čelit problémům typickým pro dětský věk.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2006, česky, Rebo / Knihovna zdraví, Čestlice

Příručka pro rodiče nabízí rady a odpovědi na otázky, jež se týkají zdraví a života jejich dítěte, jeho vývoje, preventivních a léčebných opatření na ochranu jeho zdraví.

Můj názor na knihu Zdraví dítěte:

zrušit
Originál: Biblioteca de salud - la infancia (španělsky)
, 1. vyd., česky, Rebo, / Knihovna zdraví, Čestlice, 293 stran, ISBN: 8072345354
TOPlist