poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Feng-šuej: příručka

Další autoři: Alison Daniels (autor)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Feng-šuej je dnes velkou módou a díky množství knih se toto starobylé čínské umění jeví velmi složitým. Tato při ručka vysvětluje základní zásady feng-šuej v jednoduchých a obecně srozumitelných…
Feng-šuej je dnes velkou módou a díky množství knih se toto starobylé čínské umění jeví velmi složitým. Tato při ručka vysvětluje základní zásady feng-šuej v jednoduchých a obecně srozumitelných pojmech a ukazuje jejich využití v šesti klíčových oblastech každodenního života: majetek a blahobyt, láska a milostné vztahy, rodinné vztahy, zdraví, práce a kariéra, štěstí a pohoda.
- Každá kapitola začíná pěti klíčovými otázkami, jež vám pomohou stanovit. kde se nacházíte v jednotlivých oblastech života a jakými tématy či problémy byste se měli zabývat.
- Oddíl Rychlá pomoc na konci každé kapitoly nabízí první pomoc metodami feng-šuej, rychle a snadno proveditelné změny, které mohou předcházet zahájeni práce na dlouhodobém řešeni.
- Důraz se klade na převzetí odpovědnosti za vlastní život namísto spoléhání na pevnou soustavu pravidel. Starobylé zásady jsou přizpůsobeny současnému životnímu stylu, aby praxe feng-šuej odpovídala dnešní době.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. české vyd, 2007, česky, Svojtka & Co, Praha

Ilustrovaný průvodce čínským harmonizačním uměním radí, jak pracovat s pozitivní energií

Můj názor na knihu Feng-šuej:

zrušit
Originál: Feng shui directory (anglicky)
, 1. české vyd, česky, Svojtka & Co, Praha, 208 stran, ISBN: 9788073525804
TOPlist