poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Literatura IV: výklad, interpretace, literární teorie

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Výklad textů, interpretace, literární teorie - Edice: Učebnice - Scientia - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná s přebalem matná - 232.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2., upr. vyd., 2004, česky, slovensky, Scientia / Učebnice pro střední školy, Praha

Čtvrtý svazek antologie představuje ukázky uměleckých literárních děl moderního dramatu, prózy a poezie 2. poloviny 20. století. Texty jsou utříděny chronologicky a žánrově. Mezi národními literaturami a

Pro vydání: 2., upr. vyd., 2004, česky, slovensky, Scientia / Učebnice pro střední školy, Praha

Čtvrtý svazek antologie představuje ukázky uměleckých literárních děl moderního dramatu, prózy a poezie 2. poloviny 20. století. Texty jsou utříděny chronologicky a žánrově. Mezi národními literaturami a literárními směry jsou prostřednictvím otázek a nejrůznějších paralel naznačovány souvztažnosti, které učí chápat umělecká literární díla a vykládat je tvůrčím způsobem. Antologie klade zvláštní důraz na českou literaturu ve světovém kontextu, tvoří tak pestrou mozaiku literárních textů naší i světové literatury, časově dovedené až na práh 3. tisíciletí.

Antologie literárních textů zahrnuje ukázky z české i světové literatury druhé poloviny 20. století, doplňuje samostatnou výkladovou učebnici Literatura IV

Antologie literárních textů zahrnuje ukázky z české i světové literatury druhé poloviny 20. století, doplňuje samostatnou výkladovou učebnici Literatura IV.

Můj názor na knihu Literatura IV:

zrušit
, 2. vyd., česky, Amosia,, Praha, 231 stran, ISBN: 8086966003
TOPlist