poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Praktická proktologie

Další autoři: Ladislav Horák

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům,…
Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem lékařům i nelékařskému zdravotnickému personálu, kteří se ve své praxi setkávají s onemocněními konečníku.Publikace je uspořádána do 28 kapitol.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Grada, Praha

Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem lékařům i nelékařskému zdravotnickému personálu, kteří se ve své praxi setkávají s onemocněními konečníku. Publikace je doplněna bohatou fotodokumentací a řadou instruktážních

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Grada, Praha

Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem lékařům i nelékařskému zdravotnickému personálu, kteří se ve své praxi setkávají s onemocněními konečníku. Publikace je doplněna bohatou fotodokumentací a řadou instruktážních schémat. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.

Můj názor na knihu Praktická proktologie:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Grada,, Praha, 218 stran, ISBN: 9788024735955
TOPlist