poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Oči lásky

Další autoři: Ondřej Marek (překladatel), Ondřej Marek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Vara McDornová je mladá dívka, která studovala na anglické škole a nyní se vrátila domů do Skotska. Právě pro její jazykové znalosti si ji vybere za tajemnici Bruce, nový náčelník klanu McDornů, který…
Vara McDornová je mladá dívka, která studovala na anglické škole a nyní se vrátila domů do Skotska. Právě pro její jazykové znalosti si ji vybere za tajemnici Bruce, nový náčelník klanu McDornů, který nastoupil do jeho čela po smrti svého prastrýce hraběte z Dornochu. Bruce, neobeznámený s novým prostředím, naráží všude na problémy. Navíc v Orientu přišel o zrak a nerozumí ani skotskému dialektu, protože byl vychován jako Angličan. Vara uzavře s novým náčelníkem dohodu, že se bude po jeden týden řídit jejími pokyny a doporučeními. Vede ji zájem o věc, neboť je spjata se svým klanem, ale také se už do nového vůdce zamilovala. Situace se však vyhrocuje. Zabrání Vara vraždě, kterou osnují nespokojení příslušníci klanu? A bude její láska opětována?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Baronet, Praha

Hrdinka se pro své jazykové znalosti stane tajemnicí nového náčelníka klanu, který byl vychován v Anglii a navíc na výpravě v Orientu přišel o zrak, takže v cizím prostředí neustále naráží na problémy, které mu brání být svým poddaným skutečným pánem.

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Baronet, Praha

Hrdinka se pro své jazykové znalosti stane tajemnicí nového náčelníka klanu, který byl vychován v Anglii a navíc na výpravě v Orientu přišel o zrak, takže v cizím prostředí neustále naráží na problémy, které mu brání být svým poddaným skutečným pánem. Dívka, vedená snahou pomoci svému klanu, svědomitě plní roli tlumočníka a postupně seznamuje svého pána s jeho povinnostmi. Láska, kterou oba mladí lidé k sobě cítí, jim umožní překlenout řadu překážek a začít novou etapu svých životů.

Milostný příběh z konce 19. století se odehrává ve Skotsku a představuje půvabnou dívku, která po návratu ze studií v Anglii dostala od svého klanu závažný úkol.

Můj názor na knihu Oči lásky:

zrušit
Originál: Eyes of love (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet,, Praha, 136 stran, ISBN: 8072145231
TOPlist