poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Domácí lékař jinak: výživa jako základ zdraví

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Knihu tvoří abecední přehled nejběžnějších nemocí či zdravotních potíží vždy s uvedením léčivých potravin a nejvhodnějšího jídelníčku. Čtenář tu najde řadu zajímavých rad, návodů a vyzkoušených…
Knihu tvoří abecední přehled nejběžnějších nemocí či zdravotních potíží vždy s uvedením léčivých potravin a nejvhodnějšího jídelníčku. Čtenář tu najde řadu zajímavých rad, návodů a vyzkoušených receptů stejně jako upozornění, kterým potravinám se při určité nemoci vyhýbat, a které naopak upřednostňovat.
Příroda je velkou "zdravotní bankou" umožňující mnoho chemických léků nahrazovat látkami převážně rostlinného původu. Jejich předností je cenová výhodnost, konzumace je bez rizika a vedlejších účinků. Začněte se léčit jídlem!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Brána, Praha

Příručka obsahuje abecedně řazený přehled jednotlivých nemocí a zdravotních potíží a rady, jak tyto problémy řešit. U každého zdravotního neduhu jsou uvedeny potraviny, které je třeba zařadit do jídelníčku, a naopak potraviny, které je nutno vynechat.

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Brána, Praha

Příručka obsahuje abecedně řazený přehled jednotlivých nemocí a zdravotních potíží a rady, jak tyto problémy řešit. U každého zdravotního neduhu jsou uvedeny potraviny, které je třeba zařadit do jídelníčku, a naopak potraviny, které je nutno vynechat. Návody pro léčbu jsou doplněny vyzkoušenými recepty. Text obsahuje přehled vitaminů a minerálních látek i jejich nejbohatší zdroje.

Informace o potravinách, jejichž konzumací se můžeme zbavit různých zdravotních problémů a předcházet nemocem

Informace o potravinách, jejichž konzumací se můžeme zbavit různých zdravotních problémů a předcházet nemocem.

Můj názor na knihu Domácí lékař jinak:

zrušit
TOPlist