poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Triumfální cesta na Pražský hrad

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Triumfální cesta na Praž. hrad - Zastavení s Františkem Dvořákem - Lidové noviny - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá -.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, NLN, Nakladatelství Lidové noviny, Praha

Autorův hlavní záměr spočíval v tom, aby tato kniha posloužila nikoli jen jako pouhý průvodce pro turisty, ale i jako "... vodítko k prohloubení našeho vztahu k památkám, jimiž se zařazujeme mezi nejkulturnější i

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, NLN, Nakladatelství Lidové noviny, Praha

Autorův hlavní záměr spočíval v tom, aby tato kniha posloužila nikoli jen jako pouhý průvodce pro turisty, ale i jako "... vodítko k prohloubení našeho vztahu k památkám, jimiž se zařazujeme mezi nejkulturnější i nejvyspělejší země světa". Publikace informuje o kulturním místopisu této části Prahy a čtenáři zde mají také možnost nahlédnout do uměleckých sbírek Strahovské obrazárny a Národní galerie ve Šternberském paláci.

Průvodce po uměleckých památkách, které se nacházejí na přístupové cestě k Pražskému hradu od Pohořelce (s úvodní zastávkou v Břevnovském a Strahovském klášteře)

Průvodce po uměleckých památkách, které se nacházejí na přístupové cestě k Pražskému hradu od Pohořelce (s úvodní zastávkou v Břevnovském a Strahovském klášteře).

Můj názor na knihu Triumfální cesta na Pražský hrad:

zrušit
, Vyd. 1., česky, NLN, Nakladatelství Lidové noviny,, Praha, 119 stran, ISBN: 9788071069577
TOPlist