poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Lysky na severu a jiné příběhy

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Velký objev pro Ransomovy nadšence.
Při studiu životopisu Arthura Ransoma narazil Hugh Brogan na něco, co by Ransomovi nadšenci mohli nazvat jen zakopaným pokladem - na prvních pět kapitol třináctého a…
Velký objev pro Ransomovy nadšence.
Při studiu životopisu Arthura Ransoma narazil Hugh Brogan na něco, co by Ransomovi nadšenci mohli nazvat jen zakopaným pokladem - na prvních pět kapitol třináctého a nedokončeného příběhu o Vlaštovkách a Amazonkách, které Hugh Brogan pojmenoval Lysky na Severu.
Chlapci ze Smrti a slávy něm podniknou coby černí pasažéři dramatickou cestu na sever a setkají se tam na jezeře s Vlaštovkami a Amazonkami. V této knize se tyto kapitoly poprvé dostávají do rukou čtenářů - neodolatelné a vzrušující, poslední dobrodružství podané mistrným vypravěčem.
Spolu s nedokončeným románem zahrnuje kniha i pět úplných povídek o rybaření, plachtění a lidových představách, v nichž se obrážejí Ransomovy skvělé vypravěčské schopnosti a některá jeho témata a zájmy, jak se s nimi setkáváme i v jeho nezapomenutelných dětských knihách.

Můj názor na knihu Lysky na severu a jiné příběhy:

zrušit
Originál: Coots in the north and other stories (anglicky)
, 1. vyd., česky, Toužimský & Moravec, / Velká řada, Knihy Arthura Ransomeho, č. 47, 11, Praha, 155 stran, ISBN: 8072640763
TOPlist