poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Brusel, Bruggy, Gent a Antverpy

Další autoři: Lenka Svobodová, Josef Koval

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Turistický průvodce vás seznámí s kosmopolitní metropolí, kde sídlí nejen nejvyšší úřady Evropské unie, ale především řada památek a uměleckých galerií, v nichž si mohou návštěvníci prohlédnout bohaté…
Turistický průvodce vás seznámí s kosmopolitní metropolí, kde sídlí nejen nejvyšší úřady Evropské unie, ale především řada památek a uměleckých galerií, v nichž si mohou návštěvníci prohlédnout bohaté sbírky starého i moderního umění. Publikace obsahuje rady jak se ve městě orientovat a tipy na nejlepší ubytování i restaurace, v nichž můžete ochutnat místní speciality – čerstvě upečené vafle, čokoládové dorty, polévané zákusky nebo vyhlášené belgické pralinky.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Ikar / Společník cestovatele, V Praze

Úvodní část průvodce představuje místo Bruselu na mapě Evropy, uvádí milníky historického vývoje města i celé země a zejména podrobně, po jednotlivých oblastech popisuje turistické cíle, a to nejen v samotném hlavním městě, ale

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Ikar / Společník cestovatele, V Praze

Úvodní část průvodce představuje místo Bruselu na mapě Evropy, uvádí milníky historického vývoje města i celé země a zejména podrobně, po jednotlivých oblastech popisuje turistické cíle, a to nejen v samotném hlavním městě, ale také v sousedních Bruggách, Gentu a Antverpách, městech, která patří v Belgii mezi nejnavštěvovanější. Publikace vyniká - kromě své obsahové bohatosti - velmi názornou grafickou úpravou. V závěru nechybí informace o všem potřebném, co cestovatel tradičně na cestách potřebuje (stravování, ubytování, doprava, možnosti nákupů...).

Bohatě ilustrovaný průvodce po nejnavštěvovanějších městech Belgického království s velkým množstvím praktických rad a informací.

Můj názor na knihu Brusel, Bruggy, Gent a Antverpy:

zrušit
Originál: Brussels (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Ikar, / Společník cestovatele, V Praze, 192 stran, ISBN: 8024902672
TOPlist