poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Piatok dvanásteho

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Názory ostatních čtenářů

Babsy 4.9.2012 23:20

Veľké knižné prekvapenie, nečakala som nič mimoriadne, o to viac som bola potešená. Kniha presne podľa môjho gusta – všetko so všetkým prepletené, náhody, prekvapenia, zmena v jedinej sekunde, život aký je naozaj a nie iba jeho ilúzia.

Co o knize říká nakladatel:

O príbehoch, ako je tento, sa nerozpráva. Ani sa o nich nepíše. Je to preto, lebo hrdinovia netušia, že k sebe patria, sú súčasťou jedného životného celku a tvoria jeden príbeh. Žijú oddelené životy a…
O príbehoch, ako je tento, sa nerozpráva. Ani sa o nich nepíše. Je to preto, lebo hrdinovia netušia, že k sebe patria, sú súčasťou jedného životného celku a tvoria jeden príbeh. Žijú oddelené životy a často sa vôbec nepoznajú. Nevedia, že niektorí z nich sú ako dážď, vytrvalí a zdolávajúci každú prekážku, iní sú pevní ako skala, ďalší sa ťahajú za slnkom ako konáre a tí, čo tvoria doma zázemie, sú ich korene. Niektorí sa zo života tešia a tancujú ako mihotajúce sa listy vo vánku, druhí o život bojujú, potom ho chránia, vyživujú, a keď sa priblíži jeho koniec, otvoria náruč a mŕtvy život s pokorou znova prijmú do svojho srdca ako pôda. Sú takí rozdielni, a napriek tomu tvoria jeden celok – strom.

Piatok dvanásteho je príbeh plný života a humoru s prekvapivým koncom. Odohráva sa na súčasnom Slovensku, kde žijú rôzne, navzájom cudzie dvojice a každá rieši svoj problém týkajúci sa lásky, manželstva, detí, kariéry, neistej budúcnosti. Ich životné cesty sa pretnú, keď ich zasiahne nečakaná udalosť. Posilní iba toho, kto koná úprimne a vie, že k šťastiu patrí aj odpúšťanie.

Príbeh o ľuďoch potrestaných vlastnou povahou, ktorá im bráni rozvinúť talent pre život, a o ľuďoch, ktorí sa rozhodnú žiť napriek tomu, aké im život rozdal karty.

ČITATELIA WWW.MAMTALENT.SK O KNIHE

• No, Alica... naozaj máš talent!
Ebo

• Musím uznať, fantasticky premyslené.
Michaela Dubovcová

• Skvelé! Blahoželám, veľmi pútavé. V myšlienkach zostanem s postavami ešte dlho.
Betty

• Výborné! Gradujúci dej, zaujímavý obsah.
Cikla

• Skvelý román, jeho hrdinovia mi budú chýbať.
Katarína K.

• Som iba obyčajná náruživá čitateľka, ale váš román sa mi veľmi páčil.
Lýdia

Můj názor na knihu Piatok dvanásteho:

zrušit
, 1. vyd, slovensky, Ikar / Mám talent, Bratislava, 222 stran, ISBN: 9788055123295
TOPlist