poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Vandiny tajné zápisky

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

První díl úspěšné série příběhů desetileté Vandy a jejích kamarádů. Ach jo, to je peklo! Vanda a její nejlepší kamarádka Katka jsou zajedno: ti dospělí absolutně blázní!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2006, česky, Thovt, Praha

Vanda je správná holka, žije jen s maminkou výtvarnicí. S tatínkem se vídá pravidelně, ten po rozvodu žije se svou novou přítelkyní. Nejlepší Vandinou kamarádkou je Katka, která má jako koníčka koně. Do Vandina deníku začínáme nahlížet v době, kdy se k nim do

Pro vydání: 2006, česky, Thovt, Praha

Vanda je správná holka, žije jen s maminkou výtvarnicí. S tatínkem se vídá pravidelně, ten po rozvodu žije se svou novou přítelkyní. Nejlepší Vandinou kamarádkou je Katka, která má jako koníčka koně. Do Vandina deníku začínáme nahlížet v době, kdy se k nim do ulice přistěhují noví sousedé - Šilinkovi s klukem Fabiánem. Ten je Vandiným novým spolužákem ve třídě. Vanda ho přímo nesnáší, protože paní učitelka ho dává všem za příklad. Podle Vandy je Fabián nudný a otravný šprt. Ještě ke všemu se Vandina a Fabiánova maminka spřátelí a chtějí, aby spolu kamarádily i děti. Vanda s Katkou se rozhodnou Šilinkovy z nového domu vypudit.

Deník desetileté Vandy, kde zápisky o škole, rodině i kamarádech jsou doprovázeny humornými ilustracemi. Pro děti kolem deseti let

Jen to ne! Tohle prostě Vanda nemůže pochopit. Zrovna do sousedního domu se nastěhoval Fabián Šilink, ten nemožnej vlezprdelka. A s ním celá jeho rodina, která je určitě stejně děsná jako Fabián. A ještě ho Vanda musí snášet také ve škole. To je tedy vrchol! Vanda má jasno: Šilinkovi musí zmizet!

Deník desetileté Vandy, kde zápisky o škole, rodině i kamarádech jsou doprovázeny humornými ilustracemi. Pro děti kolem deseti let.

Můj názor na knihu Vandiny tajné zápisky:

zrušit
Originál: Wandas geheime Notizen (německy)
, česky, Thovt,, Praha, 122 stran, ISBN: 8086969126
TOPlist