poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Tatu a Patu superhrdinové

[1],, Superhrdinové /

Další autoři: Sami Toivonen (autor), Lenka Fárová (překladatel), Sami Toivonen

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

„Bylo by úžasné být superhrdina!“ zasní se Tatu a Patu, když čtou o Hyperkybermanových báječných dobrodružstvích. A co se nestane, CVAK! Pomocí teleaktivního laserového paprskovače se prachobyčejní…
„Bylo by úžasné být superhrdina!“ zasní se Tatu a Patu, když čtou o Hyperkybermanových báječných dobrodružstvích. A co se nestane, CVAK! Pomocí teleaktivního laserového paprskovače se prachobyčejní kluci z Podivína promění v Aktivátora a Metrmana. Malí hrdinové se hned pustí do boje se superzloduchy a nepravostmi a vydají se zbavit město Suprnice obřích balení, která ochromila život jeho obyvatel.
Tatu a Patu jsou bratři, kteří se někdy chovají trochu podivně. Není divu, vždyť jsou z Podivína, kde se věci dělají jinak než u nás. Vždy však spolu zažijí - a čtenář s nimi - úžasná dobrodružství.
Velmi úspěšná série o dvou klucích, kterou vytvořili rukou společnou a nerozdílnou finští autoři Aino Havukainenová a Sami Toivonen, získala nejen řadu ocenění, ale především zájem malých čtenářů už ve více než dvaceti zemích světa a nyní se poprvé představuje v první knize i českým dětem.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Albatros / Tatu a Patu - neuvěřitelná dobrodružství, V Praze

„Bylo by úžasné být superhrdina!“ zasní se Tatu a Patu, když čtou o Hyperkybermanových báječných dobrodružstvích. A co se nestane, CVAK! Pomocí teleaktivního laserového paprskovače se prachobyčejní kluci z

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Albatros / Tatu a Patu - neuvěřitelná dobrodružství, V Praze

„Bylo by úžasné být superhrdina!“ zasní se Tatu a Patu, když čtou o Hyperkybermanových báječných dobrodružstvích. A co se nestane, CVAK! Pomocí teleaktivního laserového paprskovače se prachobyčejní kluci z Podivína promění v Aktivátora a Metrmana. Malí hrdinové se hned pustí do boje se superzloduchy a nepravostmi a vydají se zbavit město Suprnice obřích balení, která ochromila život jeho obyvatel. Nakladatelská anotace.

První kniha série o dvou klucích, kteří se někdy chovají trochu podivně. Není divu, vždyť jsou z Podivína, kde se věci dělají jinak než u nás.

Recenze: Tatu a Patu jsou konečně tu!

Na vizuální stránce jsou knihy také v podstatě založené. Každý obrázek stojí za to dlouhé chvíle prohlížet a bavit se nad mnoha veselými detaily a vtipnými miniaturními nápisy. Grafická řešení jednotlivých stran jsou navíc velmi nápaditá a…
Michal Švec, 3. února 2014, iLiteratura.cz

Můj názor na knihu Tatu a Patu superhrdinové / Superhrdinové / ([1],):

zrušit
Originál: Tatu ja Patu supersankareina (fínsky)
, 1. vyd., česky, Albatros, / Tatu a Patu - neuvěřitelná dobrodružství, V Praze, 54 stran, ISBN: 9788000031460
TOPlist