poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

100 čarodejných spôsobov ako porozumieť chlapcom: [bratom, kamošom, tvojmu "vyvolenému", a nielen im--

Další autoři: Darina Sládečková (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Sto čarodejných spôsobov, ako porozumieť chlapcom - bratom, kamošom, tvojmu "vyvolenému", a nielen im ...Pobav sa objavovaním chlapčenského sveta!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2006, slovensky, Egmont / W.I.T.C.H. Tajné knihy, [Praha]

Přímočarost mužského světa jakoby dívky braly na vědomí občas jen nerady. Přitom to je jedna z hlavních rad této příručky, že pánové opravdu málokdy budou trávit čas pitváním problémů, takže proč se zbytečně zavrtávat do

Pro vydání: 1. vyd., 2006, slovensky, Egmont / W.I.T.C.H. Tajné knihy, [Praha]

Přímočarost mužského světa jakoby dívky braly na vědomí občas jen nerady. Přitom to je jedna z hlavních rad této příručky, že pánové opravdu málokdy budou trávit čas pitváním problémů, takže proč se zbytečně zavrtávat do starostí, které často existují už jen v dívčích hlavách. A jestli je pravda, že všichni kluci jsou nepořádní? Ale ne tak docela. Někteří jsou přece přímo bordeláři! Krasojízda napříč klučičím světem už se rozjíždí. Můžeme si dokonce vyzkoušet i test, jakým klukem bychom mohly být a další návody jak objevit, pochopit a zvládnout pány kluky. Dobré pořízení!

Tajné rady čarodějek W.I.T.C.H. se tentokrát týkají toho, jak zvládnout "mužský" svět a vyjít s bráchou, kámošem, svým milým - no prostě s kluky

Tajné rady čarodějek W.I.T.C.H. se tentokrát týkají toho, jak zvládnout "mužský" svět a vyjít s bráchou, kámošem, svým milým - no prostě s kluky.

Můj názor na knihu 100 čarodejných spôsobov ako porozumieť chlapcom:

zrušit
TOPlist