poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Oksa Pollocková.

Les zbloudilých /

Další autoři: Cendrine Wolf (autor), Cendrine Wolf

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Každý už dobře ví, že Oksa Pollocková není žádná obyčejná holka. Život Vyvolené, budoucí královny Edéfie, nabírá nové nečekané obrátky. Přestože Vílí muž definitivně zatočil s úhlavním nepřítelem…
Každý už dobře ví, že Oksa Pollocková není žádná obyčejná holka. Život Vyvolené, budoucí královny Edéfie, nabírá nové nečekané obrátky. Přestože Vílí muž definitivně zatočil s úhlavním nepřítelem všech Prchlíků, Orthonem McGrawem, zdá se, že Zlo se jen tak nevzdá. Okse a jejím blízkým do života zasáhne nečekaná událost: Gusta jednoho rána zmizí! Prchlíci brzy pochopí, že to nebude jen tak. Oksa nachází v Gustově mobilním telefonu fotografii, kterou pořídil těsně předtím, než... Než ho do sebe vtáhl zakletý obraz, v němž je uvězněna Zoeina babička Vzpomněnka, která ale před nedávnem tragicky zemřela.

Celá situace se komplikuje a Prchlíci nakonec musí vytvořit skupinu, která se vydá do uřknutého obrazu, aby vysvobodila Gustu i Zoeinu babičku. A Oksa samozřejmě nezůstane doma! Podaří se Prchlíkům projít všemi zkouškami, porazit Zloduchy a osvobodit své přátele? Rozhodně to nebude jednoduchý úkol a jejich dobrodružství se neobejde bez ztrát.

Více o Okse, čarodějce a nindže v jednom, zjistíte na WWW.OKSA.CZ!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2011, česky, Jota, Brno

Přestože Vílí muž definitivně zatočil s úhlavním nepřítelem všech Prchlíků, Orthonem McGrawem, zdá se, že Zlo se jen tak nevzdá. Okse a jejím blízkým do života zasáhne nečekaná událost: Gusta jednoho rána zmizí! Prchlíci brzy pochopí, že to nebude jen tak.

Pro vydání: 1. vyd., 2011, česky, Jota, Brno

Přestože Vílí muž definitivně zatočil s úhlavním nepřítelem všech Prchlíků, Orthonem McGrawem, zdá se, že Zlo se jen tak nevzdá. Okse a jejím blízkým do života zasáhne nečekaná událost: Gusta jednoho rána zmizí! Prchlíci brzy pochopí, že to nebude jen tak. Oksa nachází v Gustově mobilním telefonu fotografii, kterou pořídil těsně předtím, než... Než ho do sebe vtáhl zakletý obraz, v němž je uvězněna Zoeina babička Vzpomněnka, která ale před nedávnem tragicky zemřela. Nakladatelská anotace.

Druhý díl pentalogie. Život Vyvolené, budoucí královny Edéfie, nabírá nové nečekané obrátky. Příběh ze současnosti určený starším dětem, v němž se mísí jak prvky klasické, tak pohádkové fantasy

Druhý díl pentalogie. Život Vyvolené, budoucí královny Edéfie, nabírá nové nečekané obrátky. Příběh ze současnosti určený starším dětem, v němž se mísí jak prvky klasické, tak pohádkové fantasy.

Můj názor na knihu Oksa Pollocková. / Les zbloudilých /:

zrušit
Originál: Oksa Pollock. La forêt des égarés, Forêt des égarés (francouzsky)
, 1. vyd., česky, Jota,, Brno, 361 stran, ISBN: 9788072179411
TOPlist