poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Když běhá žena

Další autoři: Šárka Kadlecová (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Tahle knížka o běhání dodá odvahu každé ženě, která by pro sebe chtěla něco udělat, ale v tělocvičnách se stydí, jóga ji nudí a na běhání si vždycky připadala moc tlustá, moc líná nebo moc…
Tahle knížka o běhání dodá odvahu každé ženě, která by pro sebe chtěla něco udělat, ale v tělocvičnách se stydí, jóga ji nudí a na běhání si vždycky připadala moc tlustá, moc líná nebo moc neohrabaná... Autorka píše z vlastní zkušenosti: od neslavných začátků to dotáhla k pěti maratónům na dvou světadílech.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Ikar, Praha

Okamžiky zlosti nebo zoufalství, které běžci zažívají v černých chvílích na dlouhých tratích, jsou základní fyziologickou reakcí na danou situaci. A jakmile je jedinec přijme takové, jaké jsou, naučí se s nimi vypořádat a začne věřit, že nic není nemožné.

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Ikar, Praha

Okamžiky zlosti nebo zoufalství, které běžci zažívají v černých chvílích na dlouhých tratích, jsou základní fyziologickou reakcí na danou situaci. A jakmile je jedinec přijme takové, jaké jsou, naučí se s nimi vypořádat a začne věřit, že nic není nemožné. Autorka líčí svůj běžecký pravěk počínající chůzí, koupí tenisek ve značkovém obchodě s arogantním prodavačem či bojem o podepření vlastních ňader, aby "nehopsala". Britská novinářka je úspěšná běžkyně - bez problémů dokončila pět maratonů na dvou světadílech.

Motivační příručka pro ženy-běžkyně-začátečnice, kdy největším důvodem k běhání není pekáč buchet na břiše či povolená kobliha u televize, ale fakt, že se dá běhat a tím dojde k podstatnému zlepšení kvality života.

Recenze: Ženy v běhu

Kniha je určena všem ženám, které se sebou chtějí něco udělat, ale nemohou se přinutit. Tato publikace je nakopne, aby změnily svůj dosavadní nezdravý životní styl a naopak začaly se věnovat něčemu přínosnému. Nejenže můžete začít běhat, ale také…
Jitka Libigerová, 10. srpna 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Když běhá žena:

zrušit
Originál: Running like a girl (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Ikar,, Praha, 222 stran, ISBN: 9788024924090
TOPlist