poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Operační centrum

Čestné poslání

Další autoři: Steve Pieczenik (autor), Jeff Rovin (autor), Jiří Špalek (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V Botswaně se střetává celá řada zájmů, teré se jednotlivé strany pokoušejí prosadit nejprve útokem na katolickou církev, jež do země vyslala misionáře. Útok provede bojůvka, která unese katolického…
V Botswaně se střetává celá řada zájmů, teré se jednotlivé strany pokoušejí prosadit nejprve útokem na katolickou církev, jež do země vyslala misionáře. Útok provede bojůvka, která unese katolického kněze, drží ho jako rukojmí a domáhá se vypovězení všech misionářů, aby se země mohla vrátit k vyznávání kultu vúdú.
Čtenář může sledovat osudy uneseného kněze, seznámí se s prV Botswaně se střetává celá řada zájmů, teré se jednotlivé strany pokoušejí prosadit nejprve útokem na katolickou církev, jež do země vyslala misionáře. Útok provede bojůvka, která unese katolického kněze, drží ho jako rukojmí a domáhá se vypovězení všech misionářů, aby se země mohla vrátit k vyznávání kultu vúdú.
Čtenář může sledovat osudy uneseného kněze, seznámí se s praktikováním této víry i s dramatickým pátráním po knězi. Vatikán žádá Operační centrum o pomoc při shromažďování informací potřebných k odhalení únosců a rovněž vrahů katolického biskupa, poslaného jako náhradu za uneseného duchovního. Ukazuje se, že na Botswanu se soustředí zájem Vatikánu, Evropanu a Japonců s cílem dostat se k jejím nerostným zdrojům.
Stanete se svědky dramatického vyvrcholení vývoje situace až k záchraně duchovního, na které mají značný podíl agenti Operačního centra.
aktikováním této víry i s dramatickým pátráním po knězi. Vatikán žádá Operační centrum o pomoc při shromažďování informací potřebných k odhalení únosců a rovněž vrahů katolického biskupa, poslaného jako náhradu za uneseného duchovního. Ukazuje se, že na Botswanu se soustředí zájem Vatikánu, Evropanu a Japonců s cílem dostat se k jejím nerostným zdrojům.
Stanete se svědky dramatického vyvrcholení vývoje situace až k záchraně duchovního, na které mají značný podíl agenti Operačního centra.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2005, česky, BB/art, Praha

Děj románu nás zavádí do exotického prostředí africké Botswany. Polovojenskou bojůvkou je unesen katolický misionář. Zpočátku se celá situace jeví jako náboženský konflikt, snaha o prosazení místního náboženského kultu woo-doo.

Pro vydání: 1. vyd. v českém jazyce, 2005, česky, BB/art, Praha

Děj románu nás zavádí do exotického prostředí africké Botswany. Polovojenskou bojůvkou je unesen katolický misionář. Zpočátku se celá situace jeví jako náboženský konflikt, snaha o prosazení místního náboženského kultu woo-doo. Mezinárodní Operační centrum, pod vedením Mika Rogerse, však brzy zjišťuje pomocí svých tajných agentů, že situace je podstatně složitější a za celou akcí stojí zájem o nerostné bohatství botswanských diamantových dolů

Politický thriller z cyklu Operační centrum z dílny Toma Clancyho

Můj názor na knihu Operační centrum / Čestné poslání:

zrušit
Originál: Op-center: mission of honor (anglicky)
, 1. vyd. v českém jazyce, česky, BB/art, Praha, 397 stran, ISBN: 8073414422
TOPlist