poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Cesta sněžných ptáků

1 /

Další autoři: Marie Válková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Názory ostatních čtenářů

Boby 6.11.2014 22:45

Kniha se mi líbila, má spád a čte se velice dobře.

Co o knize říká nakladatel:

Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do…
Velkolepý, zcela moderně psaný román se odehrává v 11. století a provází čtenáře téměř celým tehdejším světem. Francouzský žoldák přijme od anglického šlechtice nabídku, aby se vydal do Konstantinopole zachránit jeho syna, který je tam držen jako rukojmí. Mladý rytíř bude propuštěn výměnou za šest mimořádných dravých ptáků, bílých sokolů. Ze všeho nejdříve Vallon míří se svými společníky do Norska, pak putuje přes Grónsko a Rusko k svému cíli. Na dlouhé cestě ho provází řada výrazných postav, například sokolník se schopností porozumět divokým zvířatům nebo nebývale vzdělaný student lékařství, který s sebou tajně nese dokumenty, jež mají vést k objevení pátého evangelia. Vynikající dobrodružný příběh je napsaný svižně a s fantazií. Skvělý děj dokáže udržet čtenáře v napětí až do poslední stránky.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Knižní klub, Praha

Mladý rytíř Walter je uvězněn v Konstantinopoli a jedinou možností, jak získat svobodu, je jeho výměna za několik vzácných sněhobílých sokolů. A tak bude zapotřebí zahájit nebezpečnou dobrodružnou misi napříč středověkou Evropou, nalézt vzácné

Pro vydání: Vyd. 1., 2012, česky, Knižní klub, Praha

Mladý rytíř Walter je uvězněn v Konstantinopoli a jedinou možností, jak získat svobodu, je jeho výměna za několik vzácných sněhobílých sokolů. A tak bude zapotřebí zahájit nebezpečnou dobrodružnou misi napříč středověkou Evropou, nalézt vzácné ptáky a dopravit je do Konstantinopole. Družina, kterou naverbuje Walterův otec a která tuto cestu absolvuje, je poskládána z lidí různorodého ražení. Ať už je to vrah na útěku a žoldák Vallon, mladičký medik Hero, či prostý sokolník Wayland. Každý z nich zde však má své nezpochybnitelné místo. Strhující příběh odvahy a nezdolnosti potěší duši každého dobrodruha a milovníka Příběhů.

Poutavý historicko-dobrodružný román odehrávající se v jedenáctém století přináší silný příběh putování několika svérázných lidí středověkým světem za sněžnými ptáky, svobodou a naplněním vlastního osudu.

Můj názor na knihu Cesta sněžných ptáků (1 /):

zrušit
Originál: Hawk quest (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, Praha, 589 stran, ISBN: 9788024237893
TOPlist