poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Zmaturuj ! z anglického jazyka 1

Další autoři: Mária Lazorová (překladatel), Mária Tarábková (udělovatel povolení)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Co o knize říká nakladatel:

Praktický pomocník pre každého študenta, ktorý chce úspešne zmaturovať z angličtiny a uspieť na prijímacích skúškach na vysokú školu.
Publikácia predkladá ucelený súhrn stredoškolského učiva gramatiky…
Praktický pomocník pre každého študenta, ktorý chce úspešne zmaturovať z angličtiny a uspieť na prijímacích skúškach na vysokú školu.
Publikácia predkladá ucelený súhrn stredoškolského učiva gramatiky anglického jazyka. Všetky dôležité gramatické javy sú podrobne vysvetľované v slovenskom jazyku a sú doplnené množstvom príkladov (slov, väzieb, viet, fráz), ktoré vychádzajú z živej hovorovej angličtiny. Kapitoly sú systematicky doplnené prehľadnými tabuľkami, znázorňujúcimi gramatické tvary a ich použitie i praktickými prehľadmi rôznych väzieb (napr. predložkových, časových).
V prílohe čitateľ nájde zhrnutie nepravidelných a frázových slovies, skrátených tvarov slovies aj základné zásady týkajúce sa pravopisu.
Rozdelenie textu na hlavný text a doplňujúce poznámky v stĺpci na okraji umožňuje rozlíšiť základné a rozširujúce informácie. V poznámkovom stĺpci čitateľ nájde aj odkazy na cvičenia, v ktorých si môže príslušné gramatické javy precvičiť (v publikácii Grammar Practice 1, 2, Didaktis 2002). Vyhľadávanie v knihe zjednodušuje grafické zvýraznenie dôležitých pojmov a tiež register anglických a slovenských pojmov v závere knihy.
Publikácia je určená študentom stredných škôl, ktorí ju využijú počas celého stredoškolského štúdia, na prípravu na maturitu i na prijímacie skúšky na vysoké školy.

Můj názor na knihu Zmaturuj ! z anglického jazyka 1:

zrušit
TOPlist