poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Feng-šuej: dům a zahrada

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Barevná publikace o jednotlivých směrech feng-šuej, které se používají v západním světě. Zabývá se i čínskými prameny. Podává návod, jak si zhotovit výchozí náčrt domu, jak zjistit střed bytu, jaké…
Barevná publikace o jednotlivých směrech feng-šuej, které se používají v západním světě. Zabývá se i čínskými prameny. Podává návod, jak si zhotovit výchozí náčrt domu, jak zjistit střed bytu, jaké použít pomocné prostředky, jestliže byt nemá pro feng-šuej ideální vlastnosti. Doporučuje nejvhodnější obrazy, doplňky, probírá otázku barvy a světla, vody i pokojových rostlin. Zabývá se jednotlivými místnostmi - obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní atd.: jak rozmístit nábytek, čemu se vyhnout, jaké materiály zvolit ad. Samostatná kapitola se věnuje feng-šuej v zahradě - například pojednává o vhodném výběru druhů květin a stromů, dává pokyny jak zacházet s půdou, hnojit, zakládat kompost, používat popínavé rostliny, zřizovat zahradní posezení, skalku, vodní plochy a cesty.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Ikar, V Praze

Praktická příručka vysvětluje základy feng-šuej a popisuje prostředky, které používá. Poskytuje návody pro řešení prostorů v bytě a při tvorbě zahrad.

Můj názor na knihu Feng-šuej:

zrušit
Originál: Haus und Garten Feng Shui (německy)
, Vyd. 1., česky, Ikar,, V Praze, 288 stran, ISBN: 8024907194
TOPlist