poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Koho to mám pod peřinou?: jak se v lásce nesplést aneb 60 typů mužů, na které můžete narazit [(jeden horší než druhej--)]

Další autoři: Annick Lanoë (autor), Annick Lanoë

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

A je to tady! Právě jste potkala muže svých snů, vznášíte se na růžovém obláčku a hoříte touhou po cestě do Benátek, svatebních šatech a společném účtu. Nebo nespěcháte hned do vdavek, ale jste…
A je to tady! Právě jste potkala muže svých snů, vznášíte se na růžovém obláčku a hoříte touhou po cestě do Benátek, svatebních šatech a společném účtu. Nebo nespěcháte hned do vdavek, ale jste rozhodnuta udržet si svůj nový objev co nejdéle. Ale víte opravdu, co děláte Podařilo se vám dostat do postele chlapa a za to si zasloužíte obdiv. Jestlipak ale skutečně víte, koho pod peřinou vlastně máte?
Vždyť pouhé tři minuty extáze a minuta nepozornosti stačí k tomu, abyste se ocitla po boku hulváta a barona Prášila v jedné osobě, narcisa s problémy sexuálního rázu nebo bacilofobní ho neurotického záletníka. Láska je slepá a tak se klidně může stát, že svým drahým ro dičům brzy představíte ožralu, který se věčně švorc potácí z jedné swingers party na druhou.
Proberte se, dokud je čas, a přečtěte si tohoto průvodce. Najdete v něm tu nejlepší radu, jak s jistotou poznat muže, který se k vám nejlépe hodí (Romantika, Erose nebo třebas Aladina) a kterého si za žádnou cenu nesmíte nechat proklouznout mezi prsty. Svého vyvoleného jistě najdete v jednom z těchto 60 mužských typů a budete tak moci objektivně posoudit, zda má váš vztah nějakou budoucnost.
Kromě toho se můžete s rodinou či kamarádkami bavit rozborem mužů ve svém okolí a zjistit, kým je ve skutečnosti váš bývalý, váš šéf nebo sestřin šamstr.
Četba této knihy se doporučuje jako činnost nadmíru poučná.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2007, česky, Rybka, Praha

Autorky vycházejí ze známého předpokladu, že láska je slepá. Snaží se proto všem zamilovaným ženám předložit šedesát typů mužů, přiblížit strategii jejich chování a hlavní problémy i výhody soužití s nimi. Cílem příručky je, zamyslet se nad svým

Pro vydání: Vyd. 1., 2007, česky, Rybka, Praha

Autorky vycházejí ze známého předpokladu, že láska je slepá. Snaží se proto všem zamilovaným ženám předložit šedesát typů mužů, přiblížit strategii jejich chování a hlavní problémy i výhody soužití s nimi. Cílem příručky je, zamyslet se nad svým partnerem včas, dokud s ním nejsem vázána sňatkem, dětmi, majetkem aj. Autorky podávají své dlouholeté poznatky z mezilidských vztahů zábavnou, ale erudovanou a citlivou formou.

Výstižný popis šedesáti typů mužů nás s nadhledem upozorní na to, koho máte vedle sebe a zda s ním skutečně chcete vstoupit do trvalého vztahu

Výstižný popis šedesáti typů mužů nás s nadhledem upozorní na to, koho máte vedle sebe a zda s ním skutečně chcete vstoupit do trvalého vztahu.

Můj názor na knihu Koho to mám pod peřinou?:

zrušit
TOPlist