poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Krby v interiéru a zahradě

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Oheň je život - provází člověka odnepaměti. Naše okouzlení pohledem do plamenů, jak se zdá, nepřebije ani nejdokonalejší televizní obrazovka či filmové plátno. Do plamenů se dokážeme dívat celé hodiny…
Oheň je život - provází člověka odnepaměti. Naše okouzlení pohledem do plamenů, jak se zdá, nepřebije ani nejdokonalejší televizní obrazovka či filmové plátno. Do plamenů se dokážeme dívat celé hodiny - sami, s partnerem či ve skupině přátel, kteří právě u ohně zažijí neopakovatelný pocit silné soudržnosti. Oheň, který chceme mít doma, musí být ohněm zkroceným - v krásném a hlavně bezpečném "obalu". Nejlépe se vyjímá v krbu. V naší knize naleznete inspiraci, jak by váš krb - ať už bude umístěn v interiéru, nebo v zahradě - měl či mohl vypadat. Kromě krásných fotografií přináší publikace informace o konstrukci krbů, o předpisech, které je při stavbě krbu třeba respektovat, a mnoho dalších užitečných rad a nápadů. Krb vám bude krásným a věrným společníkem. Podobně jako pes. Ostatně, všimli jste si, že pes, ten tisíciletý druh a společník člověka, se zkroceného ohně nebojí? A dokáže hledět do jeho plamenů stejně okouzleně jako my?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Knižní klub, BertelsmannSpringer CZ, Praha

Čtenáři jsou pomocí textu, kreseb a fotografií poučeni o různých druzích krbů, krbových kamen a zahradních grilů. Autor zasvěceně informuje zejména o jejich stavbě a stavebních úpravách, obsluze i o výběru vhodného paliva.

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Knižní klub, BertelsmannSpringer CZ, Praha

Čtenáři jsou pomocí textu, kreseb a fotografií poučeni o různých druzích krbů, krbových kamen a zahradních grilů. Autor zasvěceně informuje zejména o jejich stavbě a stavebních úpravách, obsluze i o výběru vhodného paliva. Dol.

Čtenáři jsou poučeni o různých druzích krbů, krbových kamen a zahradních grilů. Autor informuje o jejich stavbě a stavebních úpravách, obsluze i o výběru paliva.

Můj názor na knihu Krby v interiéru a zahradě:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Knižní klub, BertelsmannSpringer CZ,, Praha, 151 stran, ISBN: 8024209063
TOPlist