poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

A walk through Prague: actions, performances, happenings 1949-1989

Další autoři: Dan Morgan

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

. This book will usher anyone wanting to learn more about Czech post-war art through a unique time and space, offering an alternative view of Prague and its history.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: anglicky, Documens

V úvodu autorka vysvětluje pojmy z oblasti současného akčního umění. Podstatná část publikace je věnována konkrétním uměleckým dílům a jejich autorům. U většiny děl jsou uvedeny fotografie dokumentující jejich průběh. Obsah je strukturován podle městských částí. Každá

Pro vydání: anglicky, Documens

V úvodu autorka vysvětluje pojmy z oblasti současného akčního umění. Podstatná část publikace je věnována konkrétním uměleckým dílům a jejich autorům. U většiny děl jsou uvedeny fotografie dokumentující jejich průběh. Obsah je strukturován podle městských částí. Každá kapitola obsahuje mapku příslušné městské části s označenými místy, kde proběhly performance. V závěru knihy je chronologický soupis akcí. Nalezneme zde také soupis autorů akcí a jejich stručné představení. Publikace se uzavírá rejstříkem jmenným i místním a výběrovou bibliografii.

Autorka monografie zdokumentovala díla akčního umění, která vznikala na území Prahy od 50. do konce 80. let 20. století. Zájemci o nové umělecké formy v knize naleznou výčet pražských happeningů a performancí.

Můj názor na knihu A walk through Prague:

zrušit
TOPlist