poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Konec krále pytláků: co všechno myslivci milují

Další autoři: Anna Štorkánová (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Uprostřed zimy se vydá myslivec na společný hon. Ale co čert nechce – saně se jim v trysku rozlomí a on i s přáteli zapadne do hlubokých závějí. Kočí nic nezpozoruje a uhání dál. Rozkacení chlapi – co…
Uprostřed zimy se vydá myslivec na společný hon. Ale co čert nechce – saně se jim v trysku rozlomí a on i s přáteli zapadne do hlubokých závějí. Kočí nic nezpozoruje a uhání dál. Rozkacení chlapi – co bude s honem? Ale Hubert je spravedlivý: do rány jim nečekaně vběhne tlupa divočáků,
a sedm kusů je v ohni. Pěkná bilance! Zato výřad společného honu je žalostný: ani kus!
Jindy spatří myslivec za měsíčního svitu dvě srny, poblíž postává osm kusů daňčí zvěře a na dohled je osm divočáků. Povolenka je v kapse, proč tedy nestřílí? Sám neví. Najednou ztratí chuť lovit, vzrušení je pryč. Co to bylo? Gesto?
Nová knížka Jozefa Hikla si všímá pocitů a dramat, jak je prožívají muži v zeleném. Nechybějí tu ani pohledy na pytláky – co dělat, když se mezi nimi ocitne i žena hajného?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2008, česky, Víkend, [Líbeznice]

V druhé knížce krátkých povídek autor opět zaznamenává nenáročným způsobem dramatické i úsměvné příhody ze života myslivců a lesníků z míst, kde působil.

Můj názor na knihu Konec krále pytláků:

zrušit
, 1. vyd., česky, Víkend,, [Líbeznice], 141 stran, ISBN: 9788086891781
TOPlist