poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Rok, kdy zemřel můj otec

Další autoři: Leo Fijen

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Leo Fijen a Anselm Grün, televizní moderátor a známý benediktin jsou dnes přátelé. Nějakou dobu si dopisovali o zcela osobních zkušenostech: o loučení a umírání, o zármutku, bolesti, osamělosti, ale i…
Leo Fijen a Anselm Grün, televizní moderátor a známý benediktin jsou dnes přátelé. Nějakou dobu si dopisovali o zcela osobních zkušenostech: o loučení a umírání, o zármutku, bolesti, osamělosti, ale i o rodinných poutech, o hledání smyslu života a všeho, co vede k jeho plnosti. Kniha nabízí posilu v našich zkouškách, ale také nás zve k tomu, abychom se vážně zabývali otázkou, co zde jednou zůstane po nás. Jde o četbu oslovující, hutnou, místy až dojemnou. Dopisy nebyly původně psány s úmyslem zveřejnění, takže z nich dýchá veliká autentičnost a upřímnost. Leo Fijen je autor dokumentárního cyklu o evropských klášterech, který vysílá TV Noe.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2014, česky, Karmelitánské nakladatelství / Rozhovory, Kostelní Vydří

Vzájemná korespondence mezi německým benediktinem A. Grünem a holandským křesťanským televizním moderátorem L. Fijenem. Tématem je křesťanství, umírání a hledání smyslu života.

Můj názor na knihu Rok, kdy zemřel můj otec:

zrušit
Originál: Jahr, in dem mein Vater starb (německy)
, česky, Karmelitánské nakladatelství, / Rozhovory, Kostelní Vydří, 199 stran, ISBN: 9788071957515
TOPlist