poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Dukanova dieta 2014: s novými recepty : i pro vegetariány

Další autoři: Hana Krejčí (překladatel)

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat.…
Více než 25 milionů osob na celém světě trvale zhublo díky Dukanově dietě. Deset let neustálé výměny zkušeností s dietáři umožnilo dr. Pierru Dukanovi metodu neustále propracovávat a zdokonalovat. Dukanova dieta s novými recepty i pro vegetariány vás jasně a poučně provede 4 fázemi (útočnou, střídavou, konsolidační a stabilizační). V knize nalezete poslední zdokonalení metody:

• Konsolidační fáze je rozdělená do dvou částí.
• Nutriční schodiště o šesti stupních pomáhá jasně zařadit každou potravinu podle významu, který má pro udržení správné váhy.
• Soustavu čtyř okamžitých odstupňovaných nápravných kroků pro případné opětné váhové přírůstky.
• Týdenní jídelníčky, přepracované a přizpůsobené pro každou fázi.
• Revoluční potravinu podporující hubnutí: těstoviny z konjaku neobsahující žádné kalorie.
• Jednoduché a účinné cviky s ilustračními fotografiemi.

Pochopitelně nezůstalo opomenuto nic z toho, co přineslo Dukanově dietě úspěch: potěšení z jídla, jedinečné, jmenovitě vegetariánské recepty, okamžité a trvalé výsledky, absence hladu a frustrace, „lékařsky předepsaná fyzická aktivita“, smlouva o krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé stabilizaci – a především největší a rozhodující pomoc: koučování po internetu.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Noxi, V Bratislavě

Čtenáři sami spojili dietu s autorovým jménem, původně se jmenovala "Protal" - proteiny a alternace. Dieta je založená na bílkovinách, které jsou obsažené v potravinách. Seznamuje se skupinami živin, které jsou důležité při výběru

Pro vydání: Vyd. 1., 2014, česky, Noxi, V Bratislavě

Čtenáři sami spojili dietu s autorovým jménem, původně se jmenovala "Protal" - proteiny a alternace. Dieta je založená na bílkovinách, které jsou obsažené v potravinách. Seznamuje se skupinami živin, které jsou důležité při výběru surovin. Dukanovu dietu tvoří čtyři na sebe navazující fáze, ani jednu není možné vynechat. Popisuje jednotlivé fáze, pravidla, vzorové jídelníčky, povolené potraviny. Doporučená tělesná cvičení, kuchařské recepty, jídla jsou vhodná i pro vegetariány.

Kniha určená všem, kdo chtějí zhubnout. Představuje systém, zaručující rychlý úbytek váhy s trvalými výsledky, nabídkou 100 povolených potravin, snadnou kontrolou a soustředěným postupem.

Recenze: Bílkovinová dieta i pro vegetariány

Nejsem tady však od toho, abych hodnotila samotnou dietu, nýbrž publikaci. Jsem přesvědčena, že v tomto případě je kniha zpracována velmi kvalitně po odborné stránce, kde se odráží nejen znalosti, ale také zkušenosti. Dokazuje to nejen lékařská…
Sabina Huřťáková Hašková, 30. září 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Dukanova dieta 2014:

zrušit
Originál: Méthode Dukan illustrée (francouzsky, francouzsky)
, Vyd. 1., česky, Noxi,, V Bratislavě, 253 stran, ISBN: 9788081111167
TOPlist