poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Paladinovo proroctví.

1.,, Probuzení /

Další autoři: Jan Kozák

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks.

Patnáctiletý Will West žije podivný život, stěhuje se z místa na místo a netuší proč. Rodiče po něm chtějí, aby…
Mysteriózní thriller od Marka Frosta, spolutvůrce kultovního seriálu Městečko Twin Peaks.

Patnáctiletý Will West žije podivný život, stěhuje se z místa na místo a netuší proč. Rodiče po něm chtějí, aby ve škole nevybočoval z průměru, a také v běžeckém družstvu by neměl moc vynikat. Jenže potom se Will zapomene a při celostátním inteligenčním testu získá nejvyšší počet bodů v historii.

Uchází se o něj exkluzivní gymnázium, Centrum integrovaného studia, a sledují ho podezřelí muži v černých autech. Když najednou přijde o rodiče, musí do nové školy uprchnout, aby si zachránil holý život. Tam postupně zjišťuje, že není jako ostatní – takové fyzické a mentální schopnosti by prostě člověk neměl mít. Iluze bezpečí velmi rychle pomine. Will se opět stává středem zájmu – ale koho vlastně? Kdo jsou jeho nepřátelé a co od něj vůbec chtějí? Postupně vychází najevo, že uvízl v boji mezi titánskými silami, který zuří celá tisíciletí.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Jota / Beletrie, Brno

Patnáctiletý Will West žije podivný život, stěhuje se z místa na místo a netuší proč. Rodiče po něm chtějí, aby ve škole nevybočoval z průměru, ani v běžeckém družstvu by neměl moc vynikat. Při celostátním inteligenčním testu však získá nejvyšší

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Jota / Beletrie, Brno

Patnáctiletý Will West žije podivný život, stěhuje se z místa na místo a netuší proč. Rodiče po něm chtějí, aby ve škole nevybočoval z průměru, ani v běžeckém družstvu by neměl moc vynikat. Při celostátním inteligenčním testu však získá nejvyšší počet bodů v historii. Uchází se o něj exkluzivní gymnázium, Centrum integrovaného studia, sledují ho podezřelí muži v černých autech. Po náhlé smrti rodičů musí Will do nové školy uprchnout, aby si zachránil holý život. Tam postupně zjišťuje, že není jako ostatní - takové fyzické a mentální schopnosti by prostě člověk neměl mít. Iluze bezpečí velmi rychle pomine. Will se opět stává středem zájmu - ale koho vlastně? Kdo jsou jeho nepřátelé a co od něj vůbec chtějí? Postupně vychází najevo, že uvízl v boji mezi titánskými silami, který zuří celá tisíciletí. Nakladatelská anotace.Kráceno.

Mysteriózní thriller o nadpřirozených schopnostech dospívajícího chlapce. První část předpokládané trilogie.

Můj názor na knihu Paladinovo proroctví. / Probuzení / (1.,):

zrušit
Originál: Paladin prophecy (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Jota, / Beletrie, Brno, 398 stran, ISBN: 9788074623110
TOPlist