poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Život té druhé

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Sestry Evergreenovy byly už od dětství jako voda a oheň. A zůstalo jim to doposud: Martha je vdaná, má dokonalý dům, milovaného manžela, dvě děti a vede spořádaný život, jaký si vždycky představovala.…
Sestry Evergreenovy byly už od dětství jako voda a oheň. A zůstalo jim to doposud: Martha je vdaná, má dokonalý dům, milovaného manžela, dvě děti a vede spořádaný život, jaký si vždycky představovala. Naproti tomu Eliza bydlí v jednopokojovém bytě s přítelem, který je sice hrozně moc sexy, ale... ale to je asi tak všechno dobré, co o něm může říct. Jinak je nespolehlivý, nepořádný a především nedospělý.
A tak ho jednoho krásného dne Eliza opustí. Shodou okolností to udělá přesně ve chvíli, kdy Marthu opustí její manžel. A teprve tehdy začnou mít obě sestry pocit, že se ocitly na jedné lodi. A co víc: že můžou ochutnat předchozí život té druhé, který jim najednou připadá mnohem lákavější než ten, jaký každá z nich vedla doposud.
Martha najde odvahu navázat vztah, na jaký by se nikdy neodvážila ani pomyslet: vášnivý a nespoutaný. Eliza si naopak hýčká partnerství s mužem, který jí nabízí stálost a jistotu. Možná jim ta změna přinese konečně štěstí. Ale taky možná zjistí, že když jdeme proti vlastní podstatě, lásku to jenom komplikuje.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Domino, Ostrava

Sestry Marta a Eliza Evergreenovy jsou každá jiná: Marta je šťastně vdaná, má dvě děti, pěkný dům, prostě jak si to vždycky přála; naproti tomu Eliza bydlí v malém neuspořádaném bytě se sexy přítelem Gregem, který je ale poměrně nespolehlivý a ještě

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Domino, Ostrava

Sestry Marta a Eliza Evergreenovy jsou každá jiná: Marta je šťastně vdaná, má dvě děti, pěkný dům, prostě jak si to vždycky přála; naproti tomu Eliza bydlí v malém neuspořádaném bytě se sexy přítelem Gregem, který je ale poměrně nespolehlivý a ještě poněkud nedospělý, což jí po čtyřech letech s ním už jde na nervy. Začne toužit po vztahu založeném na jistotě a bezpečí a Grega opustí. Téměř ve stejnou dobu Martě manžel z ničeho nic oznámí, že ji opouští. Obě jsou tak na tom najednou stejně a mohou si tak vyzkoušet, jaké to je žít životem té druhé. Marta naváže vášnivý a nespoutaný vztah a Eliza si naopak přeje zakotvit u solidního muže s jistým příjmem. Budou v nových vztazích šťastnější a poznají, co která z nich opravdu chce?

Prvotina britské autorky vypráví o dvou sestrách, které jsou nespokojené se svým dosavadním životem a při hledání toho lepšího se snaží najít své pravé já.

Recenze: Co je štěstí?

Neváhala bych říct, že v současné románové tvorbě pro ženy se jedná o mimořádné dílo. Výtečně se pohybuje mezi jednotlivými postavami, přestože jim nevěnuje přímo jednotlivé kapitoly. Jejich životy se prolínají, doplňují a dotváří tím celek, který…
Pavla Huřťáková, 2. ledna 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Život té druhé:

zrušit
Originál: Other woman's shoes (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Domino,, Ostrava, 423 stran, ISBN: 9788073039189
TOPlist