poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Holocaust: zřetězení zla : tři osudy a jeden proces - pohled do zákulisí nacistického vyhlazovacího programu

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kniha známého spisovatele literatury faktu Romana Cílka popisuje soudní proces s jedním z pohlavárů SS Karlem Wolffem, šéfem osobního štábu Heinricha Himmlera. Rekapitulace procesu je proložena…
Kniha známého spisovatele literatury faktu Romana Cílka popisuje soudní proces s jedním z pohlavárů SS Karlem Wolffem, šéfem osobního štábu Heinricha Himmlera. Rekapitulace procesu je proložena líčením osudů tří obětí vražedné mašinérie holocaustu (Richard Glazar přežil Treblinku, Ema Šternová a František Kraus hrůzy Osvětimi). Jak píše v předmluvě Arnošt Lustig, je to kniha o legalitě a nepotrestatelnosti zla – o masovém zabíjení „čistýma rukama“.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2. vyd., 2007, česky, P3K, Praha

Rekapitulace procesu s německým důstojníkem Karlem Wolffem - členem osobního štábu H. Himmlera a zástupcem nacistické delegace při tajných jednáních s A. Dullesem ve Švýcarsku. Wolffův proces odhalil zločinné mechanismy, které měly sloužit ke konečnému

Pro vydání: 2. vyd., 2007, česky, P3K, Praha

Rekapitulace procesu s německým důstojníkem Karlem Wolffem - členem osobního štábu H. Himmlera a zástupcem nacistické delegace při tajných jednáních s A. Dullesem ve Švýcarsku. Wolffův proces odhalil zločinné mechanismy, které měly sloužit ke konečnému řešení židovské otázky - deportace a hromadné vyvražďování.

Spisovatel literatury faktu přibližuje průběh procesu s nacistou Karlem Wolffem, který se zabýval "konečným řešením židovské otázky"

Spisovatel literatury faktu přibližuje průběh procesu s nacistou Karlem Wolffem, který se zabýval "konečným řešením židovské otázky".

Můj názor na knihu Holocaust:

zrušit
TOPlist