poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Návrat orků

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Po mimořádném úspěchu Trpaslíků se k českým čtenářům vydávají tentokrát orkové. I tentokrát z pera německého autora. Návrat orků měl v Německu stejný ohlas (překlad se dělal ze sedmého vydání…
Po mimořádném úspěchu Trpaslíků se k českým čtenářům vydávají tentokrát orkové. I tentokrát z pera německého autora. Návrat orků měl v Německu stejný ohlas (překlad se dělal ze sedmého vydání knihy...) jako Trpaslíci, takže se snad budou líbit i u nás.
Orci nejsou jen oškliví a krutí, ale také nápadití, vtipní a povolaní k něčemu vyššímu. Pověřeni tajným úkolem vyrážejí Balbok a Rammar, dva naprosto rozdílní bratři, k legendárnímu Ledovému chrámu Shakary a uvádějí do pohybu události, které jejich světem otřesou až do základů.
Napínavě, vtipně a s vpravdě akčním nasazením zachycuje Michael Peinkofer v tomto románu nové a netušené stránky těch nejdivočejších stvoření v žánru fantasy.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2008, česky, Fantom Print, Ostrava

Orci Rammar a Bolbug jsou bratři. Jeden z nich je hloupý a druhý zbabělec. Přesto oba přežijí bitvu s gnómy a tím odstartují své dobrodružství. Protože při zpáteční cestě zapomenou vzít hlavu mrtvého náčelníka, jsou vyhnáni z rodné vesnice.

Pro vydání: 1. vyd., 2008, česky, Fantom Print, Ostrava

Orci Rammar a Bolbug jsou bratři. Jeden z nich je hloupý a druhý zbabělec. Přesto oba přežijí bitvu s gnómy a tím odstartují své dobrodružství. Protože při zpáteční cestě zapomenou vzít hlavu mrtvého náčelníka, jsou vyhnáni z rodné vesnice. Pátrání je zavede k mocnému černému mágovi Rurakovi, který je pošle na daleký sever získat posvátnou mapu od elfské kněžky v chrámu v Shakkaře. Orci tento úkol splní, ale při zpáteční cestě se příběh začne zamotávat, připojí se do něj nová postava (lovec odměn Corwyn) a všichni začnou lačnit po starém elfském pokladu, na němž ovšem lpí starodávné prokletí. Nakonec ti zlí zemřou, hodní jsou odměněni (královskou korunou a nehynoucí láskou) a oba orci odcházejí s tím, oč jim celou dobu šlo. První část plánované trilogie.

Klasická dobrodružná fantasy s humorným nádechem vypráví příběh dvou orků - Rammara a Bolbuga - a jejich cestě za velikým pokladem

Klasická dobrodružná fantasy s humorným nádechem vypráví příběh dvou orků - Rammara a Bolbuga - a jejich cestě za velikým pokladem.

Můj názor na knihu Návrat orků:

zrušit
Originál: Rückkehr der Orks (německy)
, 1. vyd., česky, Fantom Print,, Ostrava, 382 stran, ISBN: 9788073980184
TOPlist