poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Poslední láska Václava II.: tajemná Anežka, sokyně Elišky Rejčky : román

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Král Václav chystá sňatek s princeznou Rejčkou, jímž získá polskou korunu. Nenapadlo by ho, že když na hradě potká dívku Anežku, bláznivě se do ní zamiluje a svou novomanželku pošle do vyhnanství.…
Král Václav chystá sňatek s princeznou Rejčkou, jímž získá polskou korunu. Nenapadlo by ho, že když na hradě potká dívku Anežku, bláznivě se do ní zamiluje a svou novomanželku pošle do vyhnanství. Hradu i královu srdci na čas vládne krásná Anežka, ale královna Rejčka se vrací – a karta se obrátí. Václav podléhá jejímu kouzlu, Anežka trne, jaký osud ji čeká.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, , Klokan

Připravovaný sňatek dvou urozených má samozřejmě svůj politický podtext. Král Václav díky své budoucí ženě získá i polskou korunu. Všechny plány však rozbourá osudové setkání s krásnou dívkou Anežkou. Václav se bláznivě zamiluje a novomanželku Elišku Rejčku posílá

Pro vydání: Vydání první, , Klokan

Připravovaný sňatek dvou urozených má samozřejmě svůj politický podtext. Král Václav díky své budoucí ženě získá i polskou korunu. Všechny plány však rozbourá osudové setkání s krásnou dívkou Anežkou. Václav se bláznivě zamiluje a novomanželku Elišku Rejčku posílá nemilosrdně do vyhnanství. Hradu i královu srdci na čas vládne krásná Anežka, ale královna Rejčka se vrací - a karta se obrátí. Václav podléhá jejímu kouzlu a nyní žije v obavách z budoucnosti pro změnu Anežka.

Milostný román české autorky orámovaný zajímavým obdobím českých dějin, kdy král Václav II. připravuje sňatek s princeznou Rejčkou. Do cesty mu však nečekaně vstoupí vášnivá láska.

Můj názor na knihu Poslední láska Václava II.:

zrušit
Vydání první, , / Klokan, 230 stran, ISBN: 9788074667022
TOPlist