poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Tibetské mistrovské metody

Další autoři: Wanda Dobrovská (překladatel), Wanda Dobrovská

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V současné době, která klade důraz především na materiální stránku bytí, se stále více lidí jako protipól těchto tendencí obrací do vlastního nitra a hledá možnosti a cesty sebezdokonalování. Jednou z…
V současné době, která klade důraz především na materiální stránku bytí, se stále více lidí jako protipól těchto tendencí obrací do vlastního nitra a hledá možnosti a cesty sebezdokonalování. Jednou z možností, jak zůstat v souladu sám se sebou a zvládat stále rostoucí nároky na zvyšující se životní tempo, je začít brát práci jako koníčka.
Tarthang Tulku, který ve svém učení vychází z tradice tibetského buddhismu, se domnívá, že novou filozofii práce je potřeba založit na širším vzájemném porozumění, na úctě k sobě i k druhým a na vědomém zacházení s hodnotami a technikami, které přinášejí do světa klid a mír: s komunikací, součinností, odpovědností.
Posláním člověka je pracovat, rozvíjet své vlohy a schopnosti, vynakládat energii ve prospěch života vlastního i života těch druhých. Uplatňujeme-li svou tvůrčí podstatu, která je nám jako lidským bytostem od přírody dána, šíříme do okolního světa nadšení a tvořivost a všude kolem sebe probouzíme radost. Vykonáváme-li svou práci ochotně, s nadšením a s vynaložením veškeré energie, přispíváme tím k životu. Kdo chápe práci právě takto, je znalcem mistrovských metod a dovede je ve své práci uplatňovat.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2003, česky, Knižní klub, Praha

Současný tibetský duchovní mistr učí metodami sebezdokonalování zvládat stále rostoucí nároky na zvyšující se životní tempo.

Můj názor na knihu Tibetské mistrovské metody:

zrušit
TOPlist