poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Okna, dveře, prosklené stěny

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se výraznou měrou podílejí na tvorbě optimálního vnitřního prostředí a rozhodující měrou na…
Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se výraznou měrou podílejí na tvorbě optimálního vnitřního prostředí a rozhodující měrou na energetických ztrátách objektů. Výplně otvorů jsou nejen významné konstrukční prvky, ale i výrazové prostředky v architektuře.

V jednotlivých kapitolách jsou uvedeny základní principy stavební fyziky a kritéria vycházející z platných technických norem a předpisů. Ty mají odborníky usměrnit a doplnit jejich vědomosti o nové poznatky.

Publikace je určena především odborníkům stavební praxe ( architektům, projektantům, výrobcům, realizátorům ) i širší odborné veřejnosti, ale může být využita i při výuce předmětu konstrukce pozemních staveb na stavebních fakultách.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. české vyd., 2003, česky, Jaga group, Bratislava

Publikace uvádí do problematiky stavební fyziky při vestavbě okenních a dveřních konstrukcí a prosklených stěn do obytných domů a firemních staveb.

Můj názor na knihu Okna, dveře, prosklené stěny:

zrušit
, 1. české vyd., česky, Jaga group,, Bratislava, 255 stran, ISBN: 8088905478
TOPlist