poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Bratr Králík =: Brother Rabbit

Další autoři: Cyril Kozák

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Lidová vyprávění afroamerických Jižanů sesbíral a v 80. letech 19. století vydal americký novinář, spisovatel a folklorista Joel Chandler Harris (1848-1908). Bajky a příběhy o vykutáleném brachovi…
Lidová vyprávění afroamerických Jižanů sesbíral a v 80. letech 19. století vydal americký novinář, spisovatel a folklorista Joel Chandler Harris (1848-1908). Bajky a příběhy o vykutáleném brachovi Králíkovi a dalších zvířatech vypráví jižanským dialektem strýček Remus, starý černošský otrok.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, anglicky, Edika, Brno

Brach Králík v lese uspořádal závod mezi Brachem Prachem a Bratrancem Deštěm. Místo legrace ale vypuklo hotové pozdvižení. Povídka vybraná z klasického souboru černošských bajek Pohádky strýčka Remuse J. C. Harrise převyprávěná pro mírně

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, anglicky, Edika, Brno

Brach Králík v lese uspořádal závod mezi Brachem Prachem a Bratrancem Deštěm. Místo legrace ale vypuklo hotové pozdvižení. Povídka vybraná z klasického souboru černošských bajek Pohádky strýčka Remuse J. C. Harrise převyprávěná pro mírně pokročilé angličtináře. Text rozdělený do velmi krátkých úseků doplňují celostránkové ilustrace a obrázky klíčových slov s českým překladem. V závěru knihy čtenáři najdou několik úkolů k procvičení gramatiky a ověření porozumění textu a český překlad příběhu. Knihu doplňuje CD-MP3 s povídkou namluvenou rodilým mluvčím a interaktivní úkoly.

Pohádkový příběh o vychytralém králíkovi pro mírně pokročilé angličtináře po 2 - 3 letech studia. Bohatě ilustrované krátké vyprávění provází CD-MP3 s namluveným textem a interaktivními úkoly.

Můj názor na knihu Bratr Králík =:

zrušit
TOPlist