poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Jak ulovit miliardáře: návod na použití života 2

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Miliardáře snad touží ulovit každý! Holky, policisté, novináři, politici, umělci, chlápci od náboženství i ženy v nejlepších letech - každý by si rád "uloupl". Ať žije česká smějící se…
Miliardáře snad touží ulovit každý! Holky, policisté, novináři, politici, umělci, chlápci od náboženství i ženy v nejlepších letech - každý by si rád "uloupl". Ať žije česká smějící se bestie!
Na židovského podnikatele Patrika Grossmana je ušita lidmi z Veřejnoprávní televize krásná mediální bouda. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by mohl ohrozit její kariéru. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad.
A díky němu - a kabalistickým schopnostem hlavního hrdiny, který čím dál častěji vstupuje do transcendentních prostorů, jež jsou pro každého slušného křesťana tabu - se začíná karta obracet. A okolí opět začne měnit rytmus dobových tanců. Podstatnější než příběh je poutavé odhalování hlubších tajemství života, kterým odmítáme naslouchat, a proto se tak často cítíme nešťastní. Jde o jakousi racionální analýzu transcendentna na pozadí strhující story.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Mladá fronta, Praha

Tak jako ve všech svých románech, i zde autor nesmlouvavě "odhaluje špinavé pozadí", o němž my důvěřiví čtenáři novin nemáme ponětí... Jediný přeživší z party "zlatých hochů" - akciových magnátů přežil již likvidační komando

Pro vydání: Vyd. 1., 2006, česky, Mladá fronta, Praha

Tak jako ve všech svých románech, i zde autor nesmlouvavě "odhaluje špinavé pozadí", o němž my důvěřiví čtenáři novin nemáme ponětí... Jediný přeživší z party "zlatých hochů" - akciových magnátů přežil již likvidační komando organizovaného zločinu, nyní má ale být zlikvidován mediálně, aby nemohl zasáhnout do privatizace "Komerciální banky"... Autor rozehrává příběh silně inspirovaný nejrůznějšími nedávnými mediálními skandály, relativizuje je a naznačuje, že vše je jinak, než to na první pohled vypadá. Předvádí, že stačí patřičně podpořená objednávka, a média vytvoří kauzu, která je vylhaná od začátku do konce. Protože "nejdůležitější je být první, kdo začne lhát" - pak máme veřejné mínění vždy na své straně a "mnoho věcí trestuhodných ještě není trestných". Autor se této zásady drží a zřetelně si vyřizuje účty s kdekým z naší mediální scény: jím expresivně karikované postavy odhalují své ledví a my se tak dozvídáme, že všichni jsou úplatní, mocichtiví a přízemní a všechno je svinstvo, spiknutí a kamufláž - kromě osoby hlavního hrdiny, kabalistickými schopnostmi nadaného miliardáře.

Další pokračování osudů Patrika Grossmanna, hrdiny románů "Zlatí hoši", "Sex, prachy a frikulín", v nichž autor líčí špinavé a zločinné praktiky současné české ekonomiky a zde i žurnalistiky

Další pokračování osudů Patrika Grossmanna, hrdiny románů "Zlatí hoši", "Sex, prachy a frikulín", v nichž autor líčí špinavé a zločinné praktiky současné české ekonomiky a zde i žurnalistiky.

Můj názor na knihu Jak ulovit miliardáře:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Mladá fronta,, Praha, 389 stran, ISBN: 8020415696
TOPlist