poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Nad hřebeny Fanxipang

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kniha seznamuje čtenáře s osudy a úlohou letounů Thunderchief F-105 v letecké válce ve Vietnamuími stíhači. Velmi obrazně s výmluvně je v knize zaznamenána děsivá realita letecké války.…
Kniha seznamuje čtenáře s osudy a úlohou letounů Thunderchief F-105 v letecké válce ve Vietnamuími stíhači. Velmi obrazně s výmluvně je v knize zaznamenána děsivá realita letecké války.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2008, česky, Naše vojsko, Praha

Thud Ridge není názvem jakési americké letecké operace, ale takto si pojmenovali američtí vojenští piloti jisté pohoří a výrazný orientační bod v severním Vietnamu. "Thud" byla zároveň i přezdívka amerického bitevního letadla Republic F-105

Pro vydání: 2008, česky, Naše vojsko, Praha

Thud Ridge není názvem jakési americké letecké operace, ale takto si pojmenovali američtí vojenští piloti jisté pohoří a výrazný orientační bod v severním Vietnamu. "Thud" byla zároveň i přezdívka amerického bitevního letadla Republic F-105 Thunderchief, méně známého předchůdce McDonnell Douglas F-4C Phantom II, na kterém létala na své mise z leteckých základen Thajsku i jednotka plukovníka Broughtona. Fotografie, přílohy.

Thud Ridge, bojové akce stíhacích pilotů americké Air Force nad Severním Vietnamem ve druhé polovině 60. let 20. století během vietnamské války podle vyprávění přímého účastníka plukovníka J.M. Broughtona.

Můj názor na knihu Nad hřebeny Fanxipang:

zrušit
TOPlist