poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Buďte v klidu a použijte afirmaci: kniha s okamžitým účinkem

Další autoři: Zuzana Vrbová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

V této knize můžete okamžitě najít vhodnou afirmaci, která vám pomůže se ihned uklidnit a zlepšovat všechny oblasti vašeho života. Díky jednoduché technice afirmací můžete milovat svou práci a být v…
V této knize můžete okamžitě najít vhodnou afirmaci, která vám pomůže se ihned uklidnit a zlepšovat všechny oblasti vašeho života. Díky jednoduché technice afirmací můžete milovat svou práci a být v ní úspěšní, harmonizovat svůj domov, zažít více lásky, lehce projít životními změnami, nabít se sebevědomím, zajistit si finanční prosperitu, uzdravit své tělo, odpustit sobě i ostatním a napojit se na moudrost vesmíru.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Grada, Praha

Afirmace jsou pozitivní tvrzení, kterými můžeme změnit náš negativní postoj ke světu a k sobě samému. Protože naše myšlenky a slova formují náš život, opakováním pozitivních afirmací můžeme získat duševní rovnováhu, sebevědomí, radost ze života a úspěch.

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Grada, Praha

Afirmace jsou pozitivní tvrzení, kterými můžeme změnit náš negativní postoj ke světu a k sobě samému. Protože naše myšlenky a slova formují náš život, opakováním pozitivních afirmací můžeme získat duševní rovnováhu, sebevědomí, radost ze života a úspěch. Zde uvedené afirmace se zaměřují např. na oblast práce, domova, lásky, sebeúcty, finanční prosperity, uzdravení, odpuštění a spojení s duchem. V úvodu krátká předmluva americké duchovní učitelky Louise L. Hayové, v závěru základní informace o autorech afirmací.

Sbírka asi 130 krátkých pozitivních afirmací od 26 duchovně orientovaných autorů.

Můj názor na knihu Buďte v klidu a použijte afirmaci:

zrušit
Originál: Keep calm and use an affirmation (anglicky)
, 1. vyd., česky, Grada,, Praha, 160 stran, ISBN: 9788024746630
TOPlist