poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Strýček Ludvík v sibiřské džungli

3. díl /

Další autoři: Janiv Šimoni, Helena-Ester Divecká, Helena Divecká

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Třetí volné pokračování

Dobrodružství strýčka Ludvíka sice zatím u nás nedosahuje tak závratných prodejů, jako v Izraeli, ale své čtenáře si již našlo. Snad k tomu pomůže i obohacení série třetím…
Třetí volné pokračování

Dobrodružství strýčka Ludvíka sice zatím u nás nedosahuje tak závratných prodejů, jako v Izraeli, ale své čtenáře si již našlo. Snad k tomu pomůže i obohacení série třetím dílem.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Práh / Dobrodružství strýčka Ludvíka, Praha

Strýček Ludvík navštívil rozmanité kraje, kde prožil spoustu neuvěřitelných příhod a rád o nich vypráví svým synovcům. Ve třetí knížce čtenářům prozradí, jak těžký život mají lidé v sibiřském městě Vyhláškovice, kde se

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Práh / Dobrodružství strýčka Ludvíka, Praha

Strýček Ludvík navštívil rozmanité kraje, kde prožil spoustu neuvěřitelných příhod a rád o nich vypráví svým synovcům. Ve třetí knížce čtenářům prozradí, jak těžký život mají lidé v sibiřském městě Vyhláškovice, kde se všichni musí řidit nesmyslnými vyhláškami královny Vyhlášenky. Dozvíme se také, jak nebezpečná mohou být zrcadla, jak je to se smíchem a pláčem ve Smíškově. Poslední, čtvrtý příběh vypráví o to, jak se strýček Ludvík seznámil s obrem, který neustále plakal. Příběhy doprovázejí celostránkové ilustrace J. Šimoniho.

Třetí kniha příběhů fantastických dobrodružstvích jednoho velmi neobyčejného strýčka. Humorné vyprávění pobaví především mladší děti.

Můj názor na knihu Strýček Ludvík v sibiřské džungli (3. díl /):

zrušit
TOPlist