poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Dýchání pod vodou: Román autorky knižního hitu: Netvor

Další autoři: Miloš Chlouba

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nick je jedním z vyvolených. Studuje vysokou školu, je inteligentní, oblíbený, bohatý. Lidé si myslí, jak snadný má život. Až na jednu věc. Nick nikdy nikomu neřekl o otcově násilnické povaze. Když se…
Nick je jedním z vyvolených. Studuje vysokou školu, je inteligentní, oblíbený, bohatý. Lidé si myslí, jak snadný má život. Až na jednu věc. Nick nikdy nikomu neřekl o otcově násilnické povaze. Když se Nick setká s Caitlin, myslí si, že se všechny jeho problémy vyřeší. Caitlin má všechno, co Nick kdy chtěl - je krásná, talentovaná a miluje ho. Najednou se všechno změní. Nick se musí smířit s tím, že mu jeho otec dal víc než jen zelené oči a peníze. V trýznivé cestě sebeobjevování se Nick dozví pravdu o sobě samém – věta „jaký otec, takový syn“ v sobě může skrývat i cosi děsivého.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, MOBA, Brno

Složitým dospíváním si projde komplikovaný Nicholas a mladičká Caitlin. Nick jakoby se narodil na šťastné planetě a mnoho lidí kolem něj mu jeho život závidí. Bohatý, inteligentní, krásný. Ale pod povrchem Nickovy skvělé existence leží hluboký temný

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, MOBA, Brno

Složitým dospíváním si projde komplikovaný Nicholas a mladičká Caitlin. Nick jakoby se narodil na šťastné planetě a mnoho lidí kolem něj mu jeho život závidí. Bohatý, inteligentní, krásný. Ale pod povrchem Nickovy skvělé existence leží hluboký temný problém. A tím je jeho násilnický otec. Když Nick pozná čistou Caitlin, má pocit, že vše zlé je už za ním, ale opak je pravdou. Teprve nyní se budou lámat charaktery a možná Nick zjistí, že z otcovy povahy má více, nežli si dokáže připustit.

Nejen romantický příběh určený především mládeži pojednává o dosti neromantickém problému násilí v partnerských vztazích. Tentokrát autorka sáhla po inspiraci ke skutečným případům domácího násilí, které studovala při své stáži v advokátní kanceláři.

Můj názor na knihu Dýchání pod vodou:

zrušit
Originál: Breathing underwater (anglicky)
, Vyd. 1., česky, MOBA,, Brno, 213 stran, ISBN: 9788024355351
TOPlist