poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Moucha

Další autoři: Tatjana Jandourková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Kay Scarpettová se vrací. Začala nový život. Odešla z virginského úřadu lékařské vyšetřovatelky, přestěhovala se na slunnou Floridu a začala působit jako soukromá poradkyně v oboru soudního lékařství.…
Kay Scarpettová se vrací. Začala nový život. Odešla z virginského úřadu lékařské vyšetřovatelky, přestěhovala se na slunnou Floridu a začala působit jako soukromá poradkyně v oboru soudního lékařství. Dokonce si i pořídila psa, ale poklidný život v soukromí stále nepřichází. Scarpettová se pořád nedokáže vyrovnat s Bentonovou ztrátou ani s Vlkodlakovým útokem.
Jednoho dne jí zavolá koroner z Baton Rouge kvůli jakémusi nevyřešenému případu zavražděné ženy. Scarpettová je ochotna mu pomoci; ví, že v Baton Rouge dochází k podivným zmizením mladých žen, která zůstávají nevyřešena, a že by tato vražda mohla s dalšími případy souviset. Jenže jí zatím nedochází, jak moc spolu vše souvisí doopravdy. Netuší, že se zase jednou ocitne v boji proti svému dávnému nepříteli Jayi Talleymu, Vlkodlakovu bratrovi.
A Scarpettová nemá tušení ještě o jednom tajemství, které ovšem trápí jak její neteř Lucy, tak starého kamaráda Marina. Tajemství, jehož odhalení jí způsobí šok.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Knižní klub, V Praze

Ve vězení čeká na popravu vrah zvaný Vlkodlak, ale jeho bratr-dvojče, stejně děsivý a nebezpečný, je zatím na svobodě. Kay Scarpettová pracuje nyní jako soukromá konzultantka a oba bratři s ní mají nevyřízené účty. Dílem náhody se doktorka začne

Pro vydání: Vyd. 1., 2005, česky, Knižní klub, V Praze

Ve vězení čeká na popravu vrah zvaný Vlkodlak, ale jeho bratr-dvojče, stejně děsivý a nebezpečný, je zatím na svobodě. Kay Scarpettová pracuje nyní jako soukromá konzultantka a oba bratři s ní mají nevyřízené účty. Dílem náhody se doktorka začne zajímat o nevyřešený případ deseti zmizelých žen a rozvíjí se složité, mnohostranně provázané pátrání, kterého se jako vždy účastní detektiv Marino, neteř Lucy a Kayin domněle zabitý přítel Benton, tentokrát za účasti cílevědomé policistky Nicole. Odhalení bude šokující. Další z řady románů se soudní patoložkou KS tradičně provází napětí a krutost.

V kriminálním románu se patoložka Kay Scarpettová snaží přijít na kloub záhadnému zmizení mladých žen

V kriminálním románu se patoložka Kay Scarpettová snaží přijít na kloub záhadnému zmizení mladých žen.

Můj názor na knihu Moucha:

zrušit
Originál: Blow fly (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Knižní klub,, V Praze, 412 stran, ISBN: 8024215454
Kniha je v seznamech:
Knihy o mouchách (Ivan Vyoral)
TOPlist