poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Týden blázna

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Lehce esoterický román je napínavým příběhem muže, který v jediném okamžiku ztrácí své blízké, svou rodinu, ale hlavně sám sebe.
Po letech tápání ho náhodná krizová situace probírá ze stavu přežívání…
Lehce esoterický román je napínavým příběhem muže, který v jediném okamžiku ztrácí své blízké, svou rodinu, ale hlavně sám sebe.
Po letech tápání ho náhodná krizová situace probírá ze stavu přežívání a on během jednoho týdne dokáže s pomocí svých nových přátel najít svou ztracenou mysl a postupně znova sám sebe.
Pomocí tragických, ale ve svém důsledku pro něj šťastných náhod buduje nové vztahy se svými nejbližšími a svůj nový postoj k životu. Strhující příběh ústí až v téměř kriminální finále.
Oba romány autorky se setkávají s pozitivním čtenářským ohlasem zejména pro to, že i v těch nejhorších životních situacích hledají a nacházejí východisko a snaží se nacházet dobro i v těch nejzápornějších životních postojích.
V roce 2008 vychází další, v řadě třetí autorčin esoterický román s názvem Jeden život nestačí. Podle prvního hodnocení je člověk v příběhu knihy „až po uši.“

Můj názor na knihu Týden blázna:

zrušit
, Vyd. 1., česky, Meridiano,, V Praze, 241 stran, ISBN: 9788023988765
TOPlist