poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Temná hra paměti

Další autoři: Pavel Medek

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Rachel Saundersová, mladá nezávislá žena, se ocitne sama v temném lese uprostřed Skotské vysočiny. Je noc, na těle má ošklivá zranění a navíc se na nic nepamatuje. Po čase se jí paměť začíná vracet,…
Rachel Saundersová, mladá nezávislá žena, se ocitne sama v temném lese uprostřed Skotské vysočiny. Je noc, na těle má ošklivá zranění a navíc se na nic nepamatuje. Po čase se jí paměť začíná vracet, ale stále zůstává záhadou, co se dělo v posledních několika týdnech jejího života. Rachel má plnou hlavu otázek. Jak se dostala do lesa a co tomu předcházelo? A hlavně, kdo je ten démon s vlčí hlavou a netopýřími křídly, který ji stále, a ne jen v myšlenkách, pronásleduje?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Motto / Thriller, Praha

Rachel Saundersová prožívá jednu z nejhorších životních nočních můr. Neví, kde se vzala ošklivě zraněná sama uprostřed temné Skotské vysočiny. Rachel je však statečná mladá žena a tak se svým obavám a strachu postaví odvážným hledáním

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Motto / Thriller, Praha

Rachel Saundersová prožívá jednu z nejhorších životních nočních můr. Neví, kde se vzala ošklivě zraněná sama uprostřed temné Skotské vysočiny. Rachel je však statečná mladá žena a tak se svým obavám a strachu postaví odvážným hledáním jednotlivých částí ztracené mozaiky, aby objevovala stále děsivější kousky pravdy. Vynořuje se tak tragická událost úmrtí Racheliny nejlepší přítelkyně Jenny, ale tato záležitost v hledaných vzpomínkách Rachel stále nějak nesedí. Navíc si nemůže ze svých představ vymazat hororovou postavu démona s vlčí hlavou a netopýřími křídly. Návrat zpět ke vzpomínkám je zdlouhavý, bolestivý a vyústí v šokující pointu.

Napínavý psychologický thriller s dotekem fantaskna a detektivní zápletkou pracuje s motivem ztráty paměti, která vede mladou ženu k nebezpečnému pátrání po dramatických událostech uplynulých několika týdnů.

Můj názor na knihu Temná hra paměti:

zrušit
Originál: Dark memory (anglicky, nizozemsky)
, Vyd. 1., česky, Motto, / Thriller, Praha, 270 stran, ISBN: 9788072467129
TOPlist