poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Kam se vydala Hvězdička?

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Další knížka ze série příběhů britské autorky Holly Webb o malých zvířátkách.
Když noví sousedé poprosí Jasmínu, jestli by se jim během Vánoc nestarala o kotě, s radostí souhlasí. Stráví celé…
Další knížka ze série příběhů britské autorky Holly Webb o malých zvířátkách.
Když noví sousedé poprosí Jasmínu, jestli by se jim během Vánoc nestarala o kotě, s radostí souhlasí. Stráví celé prázdniny s nádhernou Hvězdičkou!
Koťátko zbožňuje hraní s Jasmínou a brzy se stanou nerozlučnou dvojicí. Jasmína ale neví, že Hvězdička má tajemství. Třebaže je venku chladno a tma, nastává čas, aby opustila Jasmínu i její teplý a bezpečný domov a hledala si skrýš. Kam jen mohla jít?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Nava, Plzeň

Jasmína si jednoho dne, cestou do školy, všimla malého smutně vyhlížejícího kotěte za oknem sousedního domu. Takové koťátko by si také přála mít, ale její rodiče domácí zvíře v domě nechtějí. Často osamocené kotě jménem Hvězdička chodí za Jasmínou alespoň

Pro vydání: Vyd. 1., 2013, česky, Nava, Plzeň

Jasmína si jednoho dne, cestou do školy, všimla malého smutně vyhlížejícího kotěte za oknem sousedního domu. Takové koťátko by si také přála mít, ale její rodiče domácí zvíře v domě nechtějí. Často osamocené kotě jménem Hvězdička chodí za Jasmínou alespoň na návštěvu a stanou se z nich nerozlučné kamarádky. Když pak noví sousedé poprosí Jasmínu, zda by se o kotě během Vánoc postarala, Jasmína s radostí souhlasí. Celé vánoční prázdniny bude mít Hvězdičku jen pro sebe! Hvězdička zbožňuje hraní a oblíbí si ji dokonce i maminka s tatínkem, ale jednoho dne se začne chovat divně a nakonec uteče. Proč opustila teplý a bezpečný domov a podaří se Jasmíně a jejím rodičům najít Hvězdičku dříve, než přijedou její majitelé z dovolené?

Příběh školačky Jasmíny a kočky ze sousedství pro děti mladšího školního věku.

Recenze: Vánoce s Hvězdičkou

O období Vánoc vypráví kniha Holly Webb – Kam se vydala Hvězdička?, která vyšla v nakladatelství Nava. Hlavní hrdinka je školačka Jasmína, která žije se svými rodiči v domečku se zahradou. Přesto nemají doma žádné zvíře. Jasmína však nade vše miluje…
Jitka Libigerová, 23. ledna 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Kam se vydala Hvězdička?:

zrušit
Originál: Alone in the night (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Nava,, Plzeň, 115 stran, ISBN: 9788072114429
TOPlist