poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Rodinné prokletí

Další autoři: Dagmar Hoangová

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Paříž roku 1900
Dořino manželství s Gustavem ztroskotalo, její dcera Nanette je naproti tomu poprvé doopravdy zamilovaná. Je ale její vyvolený ten pravý, nebo udělá stejnou chybu jako její matka,…
Paříž roku 1900
Dořino manželství s Gustavem ztroskotalo, její dcera Nanette je naproti tomu poprvé doopravdy zamilovaná. Je ale její vyvolený ten pravý, nebo udělá stejnou chybu jako její matka, která štěstí v lásce nikdy nenašla?
Když se Nanette dozví o tajuplné kletbě, která po generace tíží její rodinu, začne pátrat. Hledání stop ji zavede do Düsseldorfu, kde její prababička Leonore kdysi bojovala o svou lásku.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, česky

Dora zjišťuje, že je jí manžel nevěrný s její přítelkyní. Hroutí se jí svět a musí se vyrovnávat s předsudky společnosti z konce 19. století. Její dcera Nanette naproti tomu prožívá skutečnou lásku s Yvesem, ovšem rozchod jejích rodičů v ní vyvolá pochybnosti. Od své

Pro vydání: Vydání první, česky

Dora zjišťuje, že je jí manžel nevěrný s její přítelkyní. Hroutí se jí svět a musí se vyrovnávat s předsudky společnosti z konce 19. století. Její dcera Nanette naproti tomu prožívá skutečnou lásku s Yvesem, ovšem rozchod jejích rodičů v ní vyvolá pochybnosti. Od své babičky se dozvídá o kletbě, kterou na svých bedrech nesla její prababička Leonora. Anton, Leonořin muž, nepatřil totiž vždy jen jí, ale miloval i jinou ženu, která se ho nikdy nevzdala a která chtěla zničit Leonoře život.

Román o lásce, prokletí a hledání dávné rodinné minulosti, která nikdy nebyla vyřešena.

Můj názor na knihu Rodinné prokletí:

zrušit
Originál: Leonore und ihre Töchter. (německy)
Vydání první, česky, , 390 stran, ISBN: 9788024930633
TOPlist